Mirė grupės „Naujieji lietuviai“ narys Linas Rugienius

Linas Rugienius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-30 23:00
Mirė grupės „Naujieji lietuviai“ narys Linas Rugienius. Vyrui buvo 42-eji.
Apie sirgusį ir anapilin iškeliavusį bičiulį Liną Rugienių lapkričio 30-ąją socialiniame tinkle jautriai parašė dainininkas Arvydas Martinėnas-Vudis. 
 
„Šiandien netekome nuostabaus žmogaus Lino Rugieniaus. Pastarąjį pusmetį turėjau didelį džiaugsmą jį pažinti, nes kartu dirbome prie naujų dainų. Tai buvo nuostabus kūrybinis laikas. Per tą pusmetį jis tapo mūsų šeimos nariu, dėde mano sūnui ir man visai kaip broliu. Kartu buvom online nuolatos.
 
Gal kažką nujausdami stengėmės kurti kuo daugiau naujų dainų, kartais net po kelias per diena. Ši muzika išliks ir gyvens. Paskutinis skambutis jam buvo šiandien ryte ir kalbėjome apie muziką, o paskutinis jo ištartas žodis buvo „hitas“. Ilsėkis ramybėje, mielas drauge“, – rašė A.Martinėnas-Vudis.

Grupę „Naujieji lietuviai“ 2003 metais įkūrė Egmontas Bžeskas su dar 14 žmonių. Linas Rugienius grupės veikloje dalyvavo nuo pirmųjų metų. Skandalingomis dainomis garsėję „Naujieji lietuviai“ iširo 2007 metais. 

2020 m. vasarą E.Bžeskas pranešė apie „Naujųjų lietuvių“ sugrįžimą į Lietuvos muzikos padangę. Skelbta, kad pagrindiniai atgijusios grupės nariai bus Egmontas ir Linas.

Naujausi straipsniai