Mirė garsus 29-erių virtuvės šefas: nualpo bėgdamas maratoną

Matt Cambell / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-24 07:30
Sekmadienį Londone vykusiame maratono bėgime dalyvavęs garsus virtuvės šefas Mattas Cambellas (29) mirė, pranešė „Virgin Money“ bėgimo organizatoriai.

Oficialioje Londono maratono „Twitter“ paskyroje buvo pranešta, kad sekmadienį karščiausiame per visą istoriją bėgime nualpęs perspektyvus virtuvės šefas Mattas Campbellas mirė.

Bandydamas įveikti organizatorių numatytą atstumą Mattas nualpo įveikęs 36 kilometrus. Jis rinko lėšas labdaringai organizacijai „Brathay Trust“.

Mattas išgarsėjo dalyvaudamas per BBC kanalą rodomame kulinarijos šou „MasterChef: The Professionals“.

Maratono organizatoriai tikina, kad dalyviui iškart suteikta budėjusių medikų pagalba, tačiau ligoninėje jo išgelbėti nepavyko.

Londono maratonas „Virgin Money“ vyko jau 38-ąjį kartą. Rašoma, kad tai buvo karščiausias iš visų kada nors iki šiol vykusių. Balandžio 22 dieną oro temperatūros matuokliai rodė beveik 25 laipsnius šilumos.

Populiarus Anglijos šefas užaugo šalies šiaurėje, gamtos apsuptyje. Vyras buvo garsus savo kraštuose, ne kartą dalyvavo televizijos laidose.

Daugeliui jo mirtis buvo netikėta. Mattas dažnai save išbandydavo panašiuose renginiuose. Balandžio 8 dieną jis dalyvavo Mančesterio maratone.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai