Mirė Elvio Presley anūkas Benjaminas Keoughas: vaikinui buvo vos 27-eri

Lisa Presley su sūnumi Benjaminu Keoughu / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2020-07-13 08:47
Benjaminas Keoughas, dainininkės Lisos Marie Presley sūnus ir vienintelis rokenrolo karaliaus Elvio Presley anūkas, sekmadienį rastas negyvas, praneša BNO. Vaikinui buvo vos 27-eri.

Liepos 12 dieną jauno vyro mirtis Pietų Kalifornijoje pribloškė jo garsią šeimą. Los Andželo teritorijoje, Kalabaso mieste, rastas Benjaminas Keoughas atėmė sau gyvybę. Vaikino galvoje aptikta šautinė žaizda. Medikų teigimu, Lisos Marie Presley sūnus mirė vietoje.

„Lisa visiškai sugniuždyta. Ji dievino tą berniuką. Jis buvo jos gyvenimo meilė“, – sakė vadybininkas Rogeris Widynowski ir pridūrė, kad L.M.Presley „stengiasi likti stipri“ trims savo dukroms.

Vadybininkas įvykio nekomentavo, bet pabrėžė, kad L.M.Presley – rokenrolo karaliaus vienintelė atžala, gimusi santuokoje su aktore Priscilla Presley – yra „susisielojusi, nepaguodžiama ir neapsakomai priblokšta“.

Benjaminas Keoughas / „Scanpix“ nuotr.
Benjaminas Keoughas / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį Los Andželo apygardos policija pradėjo tyrimą dėl girdėtų šūvių, tačiau plačiau nieko nekomentavo. 

Benjaminas gimė 1992 metais, spalio 21 d. Jis buvo Lisos Presley sūnus iš jos pirmosios santuokos su muzikantu Danny Keoughu. 

B.Keough retai rodydavosi viešumoje, tačiau keliose išlikusiose jo nuotraukose matyti, kad jis pagal išvaizdą buvo labai panašus į savo senelį. Dar tris vaikus turinti L.M.Presley kartą pavadino savo sūnaus panašumą į E.Presley „tiesiog neįtikėtinu“.

TMZ pranešė, kad B.Keough buvo muzikantas, suvaidinęs keletą vaidmenų ir 2017 metais sudalyvavęs 40-osiose E.Presley mirties metinėse žvaigždės buvusiuose namuose Memfio Greislande.

Rokenrolo legenda E.Presley mirė 1977 metais, būdamas 42-ejų.

Naujausi straipsniai