Mirė dukart JAV prezidentu tapti bandęs milijardierius Rossas Perotas

Rossas Perotas/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-09 17:42
Antradienio vakarą BBC pranešė, kad mirė garsus politikos veikėjas Rossas Perotas, du kartus kandidatavęs į JAV prezidento postą.

89-erių metų milijardierius iš Teksaso mirė liepos 9 dienos rytą. Perotų šeimos atstovas spaudai Jamesas Fulleris patvirtino, kad vyras jau penkis mėnesius kovojo su leukemija. 

R. Perotas milijardieriumi tapo įsteigęs įmonę „Electronic Data Systems“. Naujosios technologijos R. Perotui atnešė turtus. Vėliau, 1984 metais, kompaniją jis pardavė „General Motors“, o pats įsteigė „Perot Systems“.

Vyras net dukart bandė tapti Amerikos prezidentu. Pirmąjį kartą savo kanditatūrą jis iškėlė 1992 metais (tuomet Peroto varžovais buvo George'as H.W. Bushas ir Billas Clintonas), antrąjį – 1996 metais. 

„Versle ir gyvenime Rossas buvo tas, kuris visuomet imasi iniciatyvos, savo darbą atlieka sąžiningai. Tikras Amerikos patriotas ir žmogus su aiškiomis vizijomis, didžiule aistra. Per visą gyvenimą savo atsidavimu jis palietė nesuskaičiuojamą galybę žmonių. Ką jau kalbėti apie kariuomenės paramą ir labdaringą veiklą karo veteranų atžvilgiu“, – pranešime spaudai sakė Jamesas Fulleris. 

Temos:
Mirtis Naujiena

Naujausi straipsniai