Mirė charizmatiškoji filmo „Amžinai stilingos“ žvaigždė Ilona Royce Smithkin

Ilona Royce Smithkin
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-05 14:30
Mirė didelio susidomėjimo sulaukusio lietuvės režisierės Linos Plioplytės filmo „Amžinai stilingos“ (angl.„Advanced Style“) žvaigždė Ilona Royce Smithkin.

Ilona mirė rūgpjūčio 1-ąją būdama 101-erių metų, pranešta jos socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje.

Moteris į save dėmesį labiausiai atkreipė suvaidinusi lietuvės režisierės L.Plioplytės dokumentiniame filme „Amžinai stilingos“ apie stilingas garbaus amžiaus moteris ir jų gyvenimo būdą, susijusį su mada.

„Šeimoje buvau toks keistas paukštis, kuriam visada norėjosi kuo keisčiau apsirengti. Man patinka tai, kaip drabužiai gali padėti išreikšti save, pakeisti savijautą, nuotaiką. Juk būdami paaugliai nebijome žaliai nusidažyti plaukų, violetine spalva ryškinti vokų, avėti geltonų kelnių. Bet su pirmu rimtu darbu ar vaikų atsiradimu visa tai kažkur dingsta – lieka tik džinsai ir marškinėliai, pilka masė. Mano filme parodytos moterys – garbaus amžiaus, tačiau stilingos ir drąsios kaip paauglystėje. Jos man įrodė, kad drabužių prasme nebūtina suaugti“, – Žmonės.lt apie savo herojes yra pasakojusi režisierė Lina.

Moteris pasakojo, kad stilingąsias močiutes Niujorko gatvėse atrasti jai padėjo bičiulis, kuris jau kiek anksčiau buvo pradėjęs jas fotografuoti. Pamačiusi nuotraukas Lina teigė sumaniusi močiutes pafilmuoti.

„Buvau sužavėta jo herojų ekspresija, stiliumi, charizma, asmenybės išraiška, kuri tiesiog klykė – aš dar esu šiame pasaulyje, ir esu galingai, nesvarbu, ar man 65-eri, ar 93-eji! Toks požiūris mane labai įkvėpė“, – tikino Lina.

Naujausi straipsniai