Mirė Celine Dion vyras, buvęs jos prodiuseris Rene Angelilis

Celine Dion ir Rene Angelilis (2008 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-14 23:28
Dainininkės Celine Dion (47) vyro Rene Angelilio ilga kova su vėžiu baigėsi... Ketvirtadienį kanadietis dainininkas ir prodiuseris mirė savo namuose Las Vegase, praneša užsienio žiniasklaida. Celine Dion sutuoktinio ir buvusio jos prodiuserio gyvybė užgeso likus porai dienų iki jo 74-ojo gimtadienio.

„Rene Angelilis, būdamas 73-ejų metų, mirė šį rytą savo namuose Las Vegase po ilgos ir narsios kovos su vėžiu, – „People“ patvirtino dainininkės atstovas spaudai Marcas Olivier. – Jo šeima prašo gerbti jų privatumą, daugiau detalių bus paskelbta vėliau.“​

Po Rene Angelilio mirties Celine Dion atšaukė artimiausius savo koncertus Las Vegase, turėjusius įvykti šį savaitgalį.

„Su skaudančia širdimi pranešame, kad sausio 16-ąją, šeštadienį, ir sausio 17-ąją, sekmadienį, suplanuoti Celine koncertai „Caesars Palace“ yra atšaukiami... Mes visi iš AEG ir „Caesars Palace“ iš visos širdies palaikome Celine ir jos vaikus ir siunčiame jiems savo mintis ir maldas“, – ​pranešė Celine Dion koncertų organizatorius.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bilietus į šiuos koncertus įsigijusiems žiūrovams bus grąžinti pinigai. Kitas Celine Dion koncertas numatytas vasario 23-iąją, kol kas apie jo atšaukimą arba nukėlimą nieko nepranešama.

Užuojautą dėl Rene Angelilio mirties našle likusiai dainininkei ir jo vaikams pareiškė ir Kanados vyriausybės vadovas Justinas Trudeau, parašęs žinutę socialiniame tinkle „Twitter“.​

Gerklės vėžys Rene Angeliliui buvo diagnozuotas 1998 metais. Iš pradžių atrodė, kad ligą pavyko įveikti, tačiau ji vėliau dar du kartus atsinaujino. Pernai jo sveikata itin pablogėjo. Celine Dion kuriam laikui buvo nutraukusi savo koncertinę veiklą, kad galėtų slaugyti sunkiai sergantį vyrą, tačiau pernai rugpjūtį jis įkalbėjo ją grįžti į sceną.​

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Celine Dion su Rene Angeliliu susipažino, kai jai tebuvo 12 metų, o jam tuo metu buvo jau 38-eri – tai jis atrado šią unikalaus balso savininkę ir padarė iš jos žvaigždę. Pora jiedu tapo 1987-aisiais, kai Celine buvo 19 metų, ir nors sulaukė begalės kritikos dėl didžiulio amžiaus skirtumo, skeptikams įrodė, kad jų meilė – tikra.

Pora susituokė 1994-aisiais, jiedu susilaukė trijų sūnų – Rene Charleso (14) ir dvynukų Eddy bei Nelsono (5). Iš ankstesnių santuokų Rene Angelilis jis turėjo dar tris vaikus – jau suaugusius Anne-Marie, Patricką ir Jeaną-Pierre'ą.

 
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Imigrantų iš Sirijos ir Libano šeimoje Monrealyje gimęs Rene Angelilis savo muzikinę karjerą pradėjo nuo septintajame dešimtmetyje Prancūzijoje išpopuliarėjusio muzikos stiliaus „jeje“ (yé-yé), vėliau išbandė jėgas komedijos žanre, o galiausiai atsidėjo muzikos vadybai.

Tapęs talentų agentu, Rene Angelilis ėmė rūpintis vienos ryškiausių Kvebeko muzikos žvaigždžių – Ginette Reno – karjera, tačiau jų bendradarbiavimas 1981 metais netikėtai nutrūko, o jis atsidūrė gilioje finansinėje duobėje. 

Tačiau tuomet sušvito nauja galimybė. Būdama 12-os metų metų Celine Dion kartu su motina įrašė demo garsajuostę ir nusiuntė ją Rene Angeliliui. Jį taip sužavėjo paauglės balsas, kad nedelsdamas pasiūlė sudaryti sutartį ir būti jos vadybininku, o pinigų jos debiutinio albumo išleidimui gavo įkeitęs savo namą.

„Nesu girdėjęs nieko panašaus. Man tai buvo nuostabiausias balsas pasaulyje“, – yra ne kartą sakęs jis.

Jo protežė ir būsima žmona ilgainiui tapo vienu žinomiausių popmuzikos pasaulio balsų, laimėjo penkis „Grammy“ apdovanojimus, vienas iš kurių jai buvo skirtas už 1997 metų juostos „Titanikas“ pagrindinę dainą „My Heart Will Go On“, ir bendradarbiavo su ryškiausiomis muzikos žvaigždėmis, pradedant Stevie Wonderiu ir baigiant Barbra Streisand.

Netekčių savaitė

Šiomis dienomis muzikos ir kino pasaulis patyrė net kelias skaudžias netektis.

Sausio 10-ąją nuo vėžio mirė legendinis britų muzikantas Davidas Bowie, o ketvirtadienį pasirodė žinia, kad anapilin iškeliavo ir aktorius Alanas Rickmanas, kurio vienas žinomiausių vaidmenų – profesorius Sneipas „Hario Poterio“ filmuose. 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai