Mirė buvęs Whitney Houston dukters sužadėtinis: prieš Naujuosius perdozavo narkotikų

Bobbi Kristina Brown ir Nickas Gordonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-02 11:42
Belaukiant Naujųjų Floridoje užgeso Whitney Houston dukters Bobbi Kristinos Brown buvusio sužadėtinio Nicko Gordono (30) gyvybė. Medikams nepavyko atgaivinti vyro po to, kai dėl narkotikų perdozavimo jį ištiko keli širdies smūgiai.

Narkotikai buvo ir viena jo buvusios sužadėtinės Bobbi Kristinos Brown mirties priežasčių. Bobbi Kristinos Brown organizme buvo rasta marihuanos ir alkoholio, taip pat raminamųjų vaistų, skirtų nuo nerimo. Visas šis „kokteilis“ sudėjus su tuo, kad po vandeniu ji išbuvo per ilgai, ir nulėmė jos mirtį.

Ji buvo rasta be sąmonės jos namų vonioje 2015-ųjų sausio 31 dieną, o po per incidentą patirtos smegenų traumos mergina dar pusę metų praleido komoje ir mirė liepos 26-ąją slaugos ligoninėje. Merginai buvo vos 22-eji.

Tuomet teismas nusprendė, kad Nickas Gordonas buvo atsakingas už Bobbi Kristiną Brown ištikusią nelaimę. Nickas Gordonas Bobbi Kristinos Brown šeimai turėjo sumokėti 36 mln. JAV dolerių: 1,82 mln. už merginos pinigų pasisavinimą, 1,37 mln. už smurtavimą prieš ją, 13 mln. už jai sukeltą skausmą ir kančias, 4,2 mln. už tai, kad Nickas skatino ją gerti ir vartoti narkotikus ir 15 mln. už gyvybės praradimą ir tai, kiek potencialiai ji būtų galėjusi uždirbti pinigų.​

Teismo posėdžiuose nedalyvavęs Nickas Gordonas savo kaltės niekada nepripažino. Po sužadėtinės mirties „Daily Mail Online“ vyras papasakojo, kad planavo ją vesti – po to, kai ji kreipėsi pagalbos dėl žalingų įpročių.

„Mirus jos mamai, ji vartodavo vaistus, kad nuslopintų skausmą, kurį jautė, – pasakojo jis. – Ji pradėjo gerti skausmą malšinančius vaistus, ir „Xanax“, ir žaloti save. Galėjai matyti randus ant jos rankų. Žmonės ėmė siūlyti reabilitaciją, bet ji priešinosi, narkomanai visada priešinasi. Ji maišė vaistus“.

„Ji dažnai būdavo prislėgta. Mes išgyvenome porą persileidimų. Mums būtų labai patikę turėti vaiką, bet to dar neplanavome, ir ji buvo tiesiog toks jaunas, trapus žmogus, kad jai tai atsiliepė“, – sakė Nickas Gordonas.

Jis taip pat paaiškino pranešimus, esą jis ir Bobbi Kristina buvo vyras ir žmona. Pasak jo, jie kartą buvo nuėję susituokti, bet eilė buvusi per ilga.

„To norėjo Bobbi Kristina. Ji norėjo pasakyti žmonėms, kad mes susituokę. Kartą vos nesusituokėme. Nuėjome į teismo rūmus, bet eilė buvo per ilga, o mums reikėjo į šeimos susitikimą Floridoje. Pasakiau: „Mažyte, turim leistis į kelią“. Norėčiau, kad būčiau palaukęs tas 30 minučių ir tai padaręs“, – pridūrė jis.

Žmonės.lt primena, kad Bobbi Kristinos Brown motina Whitney Houston mirė labai panašiomis aplinkybėmis 2012 metais.

Naujausi straipsniai