Mirė buvęs reperis Craigas Mackas

Craigas Mackas / Instagramo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-13 13:58
Pirmadienį dėl širdies nepakankamumo mirė buvęs garsus reperis Craigas Mackas – tai „Daily News“ patvirtino jo prodiuseris.

Keturiasdešimt šešerių dainininkas išpopuliarėjo prieš dvidešimt ketverius metus, kai išleido vasaros hitą „Flava in Ya Ear“.

Alvinas Toney, prodiusavęs debiutinį atlikėjo albumą „Project: Funk Da World“ ir „Get Down“, teigė, kad jiegu buvo geri draugai ir praėjusią savaitę matėsi paskutinįkart. Tuomet esą atlikėjas papasakojo, kad jau kurį laiką negaluoja ir nesitiki, kad išgyvens. Cr. Mackas buvo pasiruošęs išeiti – pas Dievą, ir jautėsi ramus.

Instagramo nuotr.
Instagramo nuotr.

Jis aplankė buvusį reperį bažnyčioje, kur buvo filmuojamas dokumentinis filmas apie buvusį atlikėją. Cr. Mackas dėl gilių religinių įsitikinimų atsisakė savo muzikinės karjeros.

„Niekas nesupras jo istorijos. Norėjau, kad pasaulis žinotų, kokį talentą jis turėjo. Tai buvo kažkas, kuo norėjau, kad žmonės mėgautųsi, tačiau tai buvo greitai nutraukta, nes jis buvo labai religingas ir norėjo lankyti bažnyčią“, – pasakojo prodiuseris.

Craigas Mackas nuo dvylikos metų pats rašė dainų tekstus ir svajojo būti reperiu.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai