Mirė buvęs grupės „Iron Maiden“ būgnininkas Clive‘as Burras

Clive'as Burras (kairėje) / Grupės archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-14 10:18
Sulaukęs 56-erių mirė buvęs grupės „Iron Maiden“ būgnininkas Clive‘as Burras. Muzikantas sirgo išsėtine skleroze, kuri ir buvo jo ankstyvos mirties priežastis.

Apie šią netektį pranešė pats sunkiojo metalo grupės įkūrėjas Steve Harris. Šias labai liūdnas žinias jis pranešė oficialiame grupės internetiniame puslapyje, praneša BBC.co.uk.

Grupės archyvo nuotr.
Grupės archyvo nuotr.

„Jis buvo nuostabi asmenybė ir puikus būgnininkas, kurio indėlis į vos susikūrusią „Iron Maiden“ buvo labai vertingas“, – pranešime rašo S.Harris.

C.Burras prie grupės prisijungė 1979 metai ir kartu įrašė pirmuosius tris grupės albumus.

„Iron Maiden“ pagrindinis vokalistas Bruce Dickinsonas taip pat pareiškė užuojautą: „Net tamsiausiomis jo ligos dienomis Clive‘as neprarado humoro jausmo.“

Net tamsiausiomis jo ligos dienomis Clive‘as neprarado humoro jausmo.

Amerikiečių trash metalo grupės „Megadeth“ bosistas taip pat parašė užuojautą socialiniame tinkle „Facebook“: „Jis buvo vienas iš mano mėgstamiausių visų laikų metalo būgnininkų

„Labai liūdna, – „Twitter“ rašė įrašų studijos „Metal Blade Records“ generalinis direktorius Brianas Slagalas. – Clive‘as buvo puikus vyrukas.“

C.Burras gimė 1957 metais Londone ir prieš tapdamas grupės „Iron Maiden“ būgnininku, buvo grupės „Samson“ nariu.

„Pirmą kartą Clive‘ą sutikau, kai jis išeidinėjo iš grupės „Samson“ ir prisijungė prie „Iron Maiden“. Jis buvo šaunus vyrukas ir žmogus, kuris iš gyvenimo ėmė viską“, – apie šviesaus atminimo kolegą sakė B.Dickinsonas.

C.Burras grupę paliko 1982 metų gruodžio mėnesį. Kai 2001 metais jam buvo diagnozuota išsėtinė sklerozė, grupės nariai įkūrė fondą „Clive Burr MS Trust Fund“, kad padėtų surinkti jo pragyvenimui reikalingas lėšas.

Kad C.Burras galėtų susimokėti mokesčius už savo namą, muzikantai jam dedikavo kelis koncertus.  

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai