Mirė batų kūrėjas Žanas Maslauskas: patyrė širdies smūgį

Žanas Maslauskas / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-30 17:24
Penktadienį mirė „Batų namai“ įkūrėjas, dizaineris Žanas Maslauskas. Vyrą ištiko širdies smūgis. Liūdną žinią socialinėje erdvėje pranešė jo sūnus Benas Maslauskas.

„Tėtis. Geriausias draugas. Mokytojas. Autoritetas. Žmogus, kuris mane ruošė šiai akimirkai visą savo gyvenimą, norėjo išmokyti ne tik kaip gyventi pačiam, bet ir kaip išlaikyti šeimą, jei jo neliktų. Jis padarė viską, ką galėjo, o dabar reikia prisiminti viską, ko jis mokė, visas erzinančias pamokas ir moralus, kurie tada atrodė kaip nesąmonė, o šiuo metu bandau prisiminti kiekvieną jo pasakytą pamoką, nes visos jos, pasirodo, buvo neįkainojamos. Žinau, kad dabar stebi mus ir pyksti, kad liūdime. Bet žinok, kad tikrai įvykdysiu visus tavo prašymus ir norus, padarysiu viską, ką galiu taip, kaip mane mokei.

Žanas Maslauskas / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Žanas Maslauskas / Pauliaus Peleckio, Gretos Skaraitienės / „ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Jis buvo kovotojas ir rodė pavyzdį, su kokiu noru reikia gyventi ir priešintis visoms problemoms, kurios atsiranda. Jis išgyveno 7 infarktus, sunkios formos diabetą bei gyvenimą su dializėmis, o desertui – dirbdavo daugiau, nei sveiki žmonės, koja kojan su manimi nuo 5 val. ryto. Net man buvo sunku atlaikyti jo tempą ir spėti paskui jį, bet bėgau paskui su šypsena. Jo energija buvo užkrėčiama ir lydės mane visą gyvenimą“, – apie savo tėvą rašė Benas Maslauskas.

Vyras prašė visų, kurie nori atsisveikinti su velioniu, į laidotuves atvykti spalvotai apsirengus:

„Esi nesustabdomas žvėris, kurio negąsdino jokie iššūkiai. Ačiū tau už viską. Myliu tave. Ilsėkis ramybėje, o mes švęsime tavo gyvenimą ir niekada tavęs nepamiršime. Atsisveikinsime su Žanu Kėdainiuose, Gedulo Saloje (Skongalio g. 1, Kėdainiai) nuo šeštadienio (08.31) 12 val. iki sekmadienio 15 val. Jei atvyksite, prašome neapsisunkinti gėlėmis bei vainikais, Žanas mėgo minimalizmą, tad kviečiame atsinešti po vieną baltą gėlę. Apsirenkime spalvotai, Žanas nemėgo juodos spalvos, tad gerbkime jį ir visi ateikime pasipuošę įvairiausiomis spalvomis.“

Temos:

Mirtis Naujiena

Naujausi straipsniai