Mirė Armėnijos muzikos legenda Hayko

Hayko / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-29 17:24
Rugsėjo 29-ąją užgeso Armėnijos muzikos legendos Hayko gyvybė. 48-erių atlikėjas mirė nuo koronaviruso komplikacijų, praneša radiotimes.com.

Dainininkas ir dainų autorius, kurio tikrasis vardas buvo Haykas Hakobyanas, mirė Armėnijos sostinės Jerevano ligoninėje. Į gydymo įstaigą Hayko buvo paguldytas praėjusią savaitę, kai vyrui buvo nustatytas koronavirusas. Žinią apie dainininko mirtį patvirtino ligoninės, kurioje jis buvo gydomas, atstovai.

Žinia apie dainininko mirtį sukrėtė jo gerbėjus – dar rugsėjo 6 dieną savo socialinių tinklų paskyrose Hayko dalijosi vaizdo įrašais iš tądien viename restorane surengto savo pasirodymo.

Per savo muzikinę karjerą Hayko laimėjo daugybę Armėnijos muzikos apdovanojimų. Hayko muzika dažnai skambėdavo Armėnijos kino filmuose, skirtuose užsienio rinkai.

Armėnijos muzikos legenda 2007 metais savo gimtąją šalį atstovavo  „Eurovizijoje“ – konkurse jis atliko dainą „Anytime You Need“ ir iškovojo aštuntą vietą. Tai buvo antrasis Armėnijos pasirodymas šiame dainų konkurse.

„Eurovizijos“ dainų konkurso rengėjai pagerbė muzikos legendą, socialiniame tinkle „Twitter“ parašę žinutę: „Tu visada išliksi mūsų širdyse“.

Hayko pasirodymas 2007-ųjų „Eurovizijoje“:

Užuojautą dėl skaudžios netekties artimiesiems siuntė ir Armėnijos ministras pirmininkas Nikolis Pashinyanas. Politikas atlikėją apibūdino kaip vieną ryškiausių Armėnijos šiuolaikinės muzikos atstovų. 

„Jo muzika užsitikrino ypatingą vietą turtingame armėnų muzikos pavelde“, – sakė N.Pashinayanas.

Naujausi straipsniai