Mirė animacinio serialo „Simpsonai“ garsintojų kolektyvo narė Marcia Wallece

Marcia Wallace / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-10-27 14:46
Aktorė Marcia Wallace, kurios balsu kalbėdavo vieną iš populiaraus JAV animacinio serialo „Simpsonai“ veikėjų – gyvenimo išvarginta ir cigaretės iš burnos nepaleidžianti mokytoja Edna Krabepl, mirė būdama 70 metų, pranešė serialo prodiuseriai ir artimieji.

M.Wallace mirė Los Andžele likus vos savaitei iki jos 71-ojo gimtadienio, išsivysčius plaučių uždegimo komplikacijoms, jos sūnus Michael'as Hawley (Maiklas Haulis) sakė dienraščiui „Los Angeles Times“.

„Buvau nepaprastai nuliūdintas, kai šį rytą sužinojau apie talentingos ir kilnios Marcios Wallace mirtį“, – sakoma pranešime, kurį „Simpsonų“ vyriausiasis prodiuseris Alas Jeanas (Elas Džinas) paskelbė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Ją mylėjo visi „Simpsonų“ kolektyvo nariai, ir mes ketiname išleisti į pensiją jos nepakeičiamą personažę“, – pridūrė A.Jeanas.

Per savo karjerą pramogų versle komikė M.Wallace atliko akiplėšos sekretorės vaidmenį 8-o dešimtmečio televizijos humoro laidoje „The Bob Newhart Show“, taip pat buvo kviečiama epizodiniams vaidmenims į kitus 9-o ir 10-o dešimtmečio komiškus serialus, tokius kaip „Pilna troba“, „Taksi“ ir „Merfi Braun“.

1992 metais M.Wallace pelnė „Emmy“ apdovanojimą už savo darbą „Simpsonuose“.

Aktorius Harry Sheareris, kuris tame seriale įgarsina kelis svarbius personažus, tarp jų šykštųjį verslo magnatą poną Degėlą ir dvi mokytojos Krabepl simpatijas – mokyklos direktorių Seimūrą Lupiką ir Simpsonų kaimyną Nedą Flandersą, savo sielvartą išreiškė socialiniame tinkle „Twitter“.

„Labai liūdna sužinojus – pirmiausiai per „Twitter“ – apie nuostabiosios Marcios Wallace mirtį. Jos jau buvo smarkiai pasigendama“, – rašė H.Sheareris.

A.Jeanas nurodė, kad serialo kūrėjai svarstė galimybę „numarinti“ kitą „Simpsonų“ personažą, tačiau ne Edną Krabepl.

„Marcios mirtis yra (su tuo) nesusijus – tai pat siaubinga netektis visiems, kurie turėjo malonumo ją pažinoti“, – A.Jeanas rašo „Facebook“.

M.Wallace buvo „miela, juokinga, visiškai nepretenzinga“, prodiuseris sakė „Los Angeles Times“.

„Neketinu nieko kito (paskirti) vaidinti ponios Krabepl, – pažymėjo A.Jeanas. – Manau, Bartas gaus naują mokytoją.“

M.Wallace savo paskutinį vaidmenį sukūrė filme „Muffin Top: A Love Story“, kuris bus išleistas ateinančiais metais. Jame ji vaidina kartu su savo sūnumi, kuris taip pat yra aktorius.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai