Mirė 45-erių serialo „Gražuolė Betė“ režisierius Silvio Horta

Mirė režisierius Silvio Horta/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-01-08 14:44
Mirė populiaraus amerikiečių TV serialo „Gražuolė Betė“ kūrėjas Silvio Horta. Antradienį jis rastas negyvas savo namuose Majamyje.

Silvio Horta kurtas serialas „Gražuolė Betė“ buvo rodomas daugelyje pasaulio šalių, įskaitant ir Lietuvą. Pagrindinė jo aktorė, „Auksinio gaublio“ apdovanojimą pelniusi America Ferrera, kartu su kitais žinomais žmonėmis trečiadienį pareiškė užuojautą režisieriaus artimiesiems. Visus šokiravo tokia netikėta žinia. 

„Jo talentas bei kūrybingumas mane ištraukė į dienos šviesą. Ši mirtis – skaudi“, – sakė A. Ferrera, jau kurį laiką dirbanti žurnaliste Niujorko mados leidinyje.

Kubietiško kraujo turėjęs S. Horta gimė Majamyje, studijavo Niujorko Universitete ir yra parašęs scenarijų tokiems filmams kaip „Miesto legenda“ ir režisavęs televizijos serialus „Jake 2.0“, „The Chronicle“. 2007 metais serialas „Gražuolė Betė“ buvo įvertintas „Auksiniu gaubliu“.

Iš viso, per savo keturis sezonus, Salmos Hayek prodiusuojamas serialas pelnė du „Auksinius gablius“ ir tris „Emmy“ apdovanojimus.

Naujausi straipsniai