Mios vyras Nerijus Antanavičius vėl nepasirodė teisme: teisinasi liga

Mia ir Nerijus Antanavičius / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-20 15:42
Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Mios (32) vyras Nerijus Antanavičius (33) antradienio popietę vėl buvo laukiamas Vilniaus miesto apylinkės teisme. Jam iškelta baudžiamoji byla už kito žmogaus sveikatos sutrikdymą. Antrąkart iš eilės N.Antanavičius teisme nepasirodė: teisinasi, kad serga.

N.Antanavičiui baudžiamoji byla iškelta remiantis 138 LR baudžiamojo kodekso straipsniu – jis teisiamas už nesunkų pažįstamo asmens sveikatos sutrikdymą.

Incidentas, lėmęs N.Antanavičiaus nemalonumus teisme, vyko 2015-ųjų liepos 31-ąją Vilniuje. Tąsyk Mios sutuoktinis įsivėlė į muštynes.

Žmonės.lt žiniomis, muštynės vyko švenčiant bernvakarį. Vakarop su pažįstamu asmeniu N.Antanavičius „Chrysler Voyager Grand“ automobiliu atvyko į sostinės Trinapolio gatvę. Mašinoje, kilus konfliktui, jis dusyk smogė bendrakeleiviui. Vėliau N.Antanavičius nukentėjusiam smogė dar keliskart, o šis parkritęs susilaužė ranką.

N.Antanavičius teisme jau buvo laukiamas praėjusią savaitę, bet tąsyk posėdyje nepasirodė – tikino, kad serga. Posėdyje taip pat nepasirodė ir nuo N.Antanavičiaus galimai nukentėjęs asmuo, taip pat ir du liudininkai. Dėl to posėdis buvo nukeltas.

Tikina, kad serga

Antradienį vykusiame posėdyje dalyvavo nukentėjusysis Žygimantas Blažys, taip pat N.Antanavičiaus advokatė. Pats N.Antanavičius posėdyje ir vėl nepasirodė.

„Mano ginamasis negali dalyvauti dėl ligos. Teismui jis pateikė pažymą, kad nedarbingumas galioja iki rytojaus“, – teisėjui sakė kaltinamojo advokatė.

Gynėjos teigimu, N.Antanavičių kamuoja ūmus kvėpavimo takų uždegimas. „Jis nurodė, kad yra temperatūra. Blogai jaučiasi, negali kalbėti“, – sakė ji.

Teisėjas į tokį paaiškinimą pažvelgė ironiškai: „O su teismo sekretore kalbėtis telefonu sekėsi puikiai.“

Teisėjas sakė sulaukęs N.Antanavičiaus elektroninio laiško, kuriame kaltinamasis tikino besijaučiantis labai prastai ir vos iki poliklinikos bepajėgiąs nueiti.

Teisėjui N.Antanavičius atsiuntė ir apie sveikatos problemas bylojančias pažymas. Tiesa, šios, anot teisėjo, neatitiko teismo keliamų reikalavimų.

Kadangi N.Antanavičius teisme nepasirodė, posėdį teisėjas vėl buvo priverstas nukelti.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai