Mios linkėjimai Lietuvos atstovams „Eurovizijoje“: „Mažiau kalbų, daugiau darbų“

Vilija Pilibaitytė-Mia / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo praėjus savaitei, antrą vietą konkurse užėmusi ir teisę pasirodyti Vienoje Monikai Linkytei ir Vaidui Baumilai atidavusi Vilija Pilibaitytė-Mia jau nurijo pralaimėjimo kartėlį. Žmonės.lt ji sakė spėjusi grįžti į normalias gyvenimo vėžias, o Lietuvai atstovausiančiam duetui linki mažiau kalbėti ir daugiau dirbti.

„Įsivažiuoju į gyvenimo ritmą. Vėl gyvenu ir gyvenimu džiaugiuosi“, – nurimus eurovizinėms aistroms Žmonės.lt sakė V.Pilibaitytė-Mia. Šįmet ji ir vėl pralaimėjo: kaip ir pernai, atrankoje užėmė antrą vietą, tačiau nors ji – labai aukšta, nieko iš to gero bent kol kas neišėjo.

Vis dėlto pati atlikėja sako nosies nenukabinusi. „Kad nevažiuoju į „Euroviziją“ man nėra liūdna. Aš šiek tiek kitaip įsivaizduoju tą važiavimą į konkursą... Mano tikslas nėra išvažiuoti iš Lietuvos – mano tikslas šiek tiek didesnis: pasirodyti „Eurovizijoje“, kad man ir mano šaliai nebūtų gėda“, – sakė ji.

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Paklausta, ar žiniasklaidoje nuolat matydama Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“ Vaido ir Monikos vardus ji dainininkams nė kiek nepavydi, Mia tikina tam paprasčiausiai neturinti laiko: „Pavydo jausmą esu seniai išsioperavusi. Man nėra kam ir ko pavydėti. Gyvenu nuostabų gyvenimą ir jaučiuosi labai gerai. Man užtenka dėmesio, turiu viską, ko tik norėčiau. Nestoviu vietoje, gyvenu savo gyvenimą, dirbu savo darbus. Net jei norėčiau pavydėti, neturėčiau tam laiko.“

Tačiau pasibaigusi „Eurovizijos“ atranka dainininkei tebekelia klausimų – ji negali pamiršti scenos kolegių, grupės „Night Life“ pastebėjimų apie galimus žiūrovų balsavimo finale trikdžius. „Nesulaukiau jokių paaiškinimų. Pabrėžiu, labai daug žmonių yra nusivylę balsavimu finale. Net ne man kartėlis, o Lietuvos žmonėms, kurie balsavo ar norėjo tai padaryti, bet nebuvo galimybės. Šiaip jau, galėtų pasiaiškinti, kodėl taip atsitiko, nes čia ne mano vienos pastebėjimas“, – svarstė Mia, tačiau atskleidė, kad į atrankos rengėjus prašydama paaiškinimo pati nesikreipė.

Paklausta, ko palinkėtų ar ką patartų Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausiantiems Vaidui Baumilai ir Monikai Linkytei, V.Pilibaitytė-Mia atsakė konkrečiai: „Mažiau kalbų, daugiau darbų.“

Vaidas Baumila ir Monika Linkytė lankėsi Žmonės.lt redakcijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Skaitykite daugiau