Mino šmeižto byla ir toliau stringa, Tina patikslino kaltinimus buvusiam mylimajam

Kristina Navickaitė-Tina / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Astra Petkūnaitė
Publikuota: 2013-06-05 14:33
Trečiadienį Vilniaus apylinkės teismo slenksčius vėl mynė buvę mylimieji dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino ir choreografė Kristina Navickaitė-Tina. Pastaroji kaltina savo buvusį gyvenimo partnerį ją apšmeižus ir įžeidus.

Bylos svarstymas vyko uždarame posėdyje, mat teismas balandžio 18 dieną patenkino Kristinos prašymą, jos ir Mindaugo bylą toliau nagrinėti uždaruose posėdžiuose.

Gegužės 23 dieną numatytas teismo posėdis neįvyko, mat į jį neatvyko Mino. Kaip jis sakė Žmonės.lt, jo advokatė tuo metu turėjo kitą bylą, tad jam buvo pasakyta, kad teismo posėdis neįvyks. Atidėtas jis buvo į šį trečiadienį.

Teismas porai taip pat buvo skyręs laiko susitaikyti, tačiau taikos sutarties pramogų pasaulio atstovams sudaryti nepavyko. 

K.Navickaitės-Tinos sąlygos Mino netenkino. Moteris ir jos advokatė reikalavo, kad M.Mickevičius sumokėtų 70 tūkst. litų ir nutrauktų visas teisines procedūras prieš ją.

Deja, jau daugiau nei metus besitęsiantis proceas trečiadienį ir vėl nepajudėjo iš mirties taško. Vos 15 minučių trukusiame teismo posėdyje M.Mickevičius teigė sužinojęs, kad jo buvusi mylimoji pateikė jam naujus kaltinimus. „Tik šiandien pateikti patikslinti kaltinimai, todėl mes turime teisę pasiruošti gynybai, todėl šiandien negalėjome pradėti nagrinėti“, – Žmonės.lt sakė Mino advokatė Ona Vitartienė.

„Čia yra mano liga, mano vėžys... Manau, kad psichologiškai aš  nuo to išsigydžiau, dabar reikia tik iš to išsivalyti, kad galėčiau ramiai dirbti ir gyventi. Galiu pasakyti, kad per metus niekas nepasikeitė, mes esame toje pačioje stadijoje, laukiame kuo jie pagrįs savo kaltinimus“, – apie metus besitęsiančią situaciją pasakojo Mino.

Nors teismo posėdžiai dar nesibaigė, Mino stengiasi nesižvalgyti į praeitį ir toliau daugiausiai dėmesio skiria naujai užgimusiems jausmas bei savo kūrybai. Trečiadienį dainininkas pristatė savo naują sceninį vardą, skirtą užsienio rinkai, bei naują dainą apie meilę. 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai