Ministras Arvydas Anušauskas išgyvena skaudžią tėvo netektį: skyrė jautrius žodžius

Arvydas Anušauskas su žmona Lina / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas (58) ir jo šeima išgyvena skaudžią netektį: spalio 31-osios rytą mirė politiko tėtis.

Ministras Arvydas Anušauskas šia žinia pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“ ir skyrė jautrius žodžius.

„Kai prisimename savo tėvus, tai paprastai tokius – jaunus, kokius pirmą kartą pamatėme savo gyvenime ir patyrėme jų apkabinimus. Ir aš taip prisiminsiu savo tėvą, kuris šį saulėtą rytą pasirinko pamatyti paskutinį kartą.

Vis prisimenu jo pokalbį virtuvėje su mama apie 1970 metus: „Kai sugrįš Nepriklausoma Lietuva...“ Sugrįžo, sulaukė. Paprastas statybininkas, kai jo reikėjo 1991 m. sausio 13-osios naktį – bėgo iš netoliese esančių namų prie bokšto, nešė sužeistuosius. Kai klausiau, ar nori kur nors užsirašyti, pažymėti tą savo dalyvavimą, tai atsakydavo: „Man nieko nereikia, aš viską turiu“. Ką gi – du vaikai, trys anūkai (žinoma įskaitant ir mažiausią), dvi proanūkės ir dar viena proanūkė, kuri gimė išvakarėse, bet nespėjo pamatyti. Tai tikrai yra daug“, – rašė politikas.

A.Anušauskas pranešė, kad mišios už velionį vyks lapkričio 1 d., 13 val., Šv. Ignoto bažnyčioje. Lapkričio 2 d., iki 13 val., Olandų g. 22, 3-oje salėje vyks atsisveikinimo ceremonija.

Kai prisimename savo tėvus, tai paprastai tokius - jaunus, kokius pirmą kartą pamatėme savo gyvenime ir patyrėme jų...

Posted by Arvydas Anušauskas on 2021 m. spalio 31 d., sekmadienis
Skaitykite daugiau