Minint „Linkin Park“ grupės lyderio mirties metines, jo mama pasidalijo paskutine bendra nuotrauka

„Linkin Park“ lyderis Chesteris Benningtonas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-21 17:07
Liepos 20-ąją tragiškai savo gyvenimą baigusio „Linkin Park“ grupės nario Chesterio Benningtono mama pasidalijo jautria žinute. Pasaulį ji paragino ne gedėti jos vaiko, o švęsti gyvenimą. Anot Susan Eubanks (Chesterio motinos), žinomas vyras visuomet kratėsi liūdesio ir gedulo.

Šeštadienį suėjo lygiai du metai po to, kai savo namuose Kalifornijoje buvo rastas muzikos grupės „Linkin Park" lyderis Chesteris Charlesas Benningtonas. „In The End“ hito atlikėjas šį pasaulį paliko 2017 metais. Iki šiol talentingo žmogaus gedi aibė jo gerbėjų skirtinguose žemės kampeliuose.

Minint mirties metines, Chesterio mama Susan pasidalijo itin jautria žinute ir paskutine judviejų fotografija.

„Paskutinis bučinys, kurį gavau iš savo nuostabiojo berniuko. Nėra žodžių, kurie galėtų apibūdinti, kaip stipriai jo pasiilgau. Noriu visus paraginti švęsti šiandieną. Myliu jus visus. Rūpinkitės savimi ir švęskite Chesterio gyvenimą šiandieną. Jis to norėtų“, – rašė moteris.

„Linkin Park“ vokalistas mirė sulaukęs 41-erių. Vyras buvo vedęs, turėjo 6 vaikus su dvejomis žmonomis.

Grupės narys Mike'as Shinoda patvirtino liūdną žinią savo „Twitter“ paskyroje. „Esu šokiruotas, man dužo širdis, bet tai – tiesa. Oficialus pranešimas išeis kai tik jį turėsime“, – rašė atlikėjas.

Chesteris anksčiau žiniasklaidai yra pasakojęs, kad ilgai kovojo su narkotikais, alkoholiu. Vyras teigė, kad dėl vaikystėje patirtos prievartos yra galvojęs apie savižudybę.

Temos:

Naujausi straipsniai