Mindaugui Papinigiui – erotinių filmų aktoriaus vaidmuo: „Ilgą laiką svajojau tai išmėginti“

Mindaugas Papinigis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-04-12 09:53
Aktorius Mindaugas Papinigis garsėja nepataisomų blogukių ir tikrų niekšų vaidmenimis, tačiau šį kartą jam teko tikras iššūkis. Televizijos komiško serialo „Nuovada“ kūrėjai aktoriui patikėjo itin intriguojantį vaidmenį. M.Papinigis įkūnijo erotinių filmų aktorių ir pademonstravo neeilinius sugebėjimus – sukdamasis aplink stulpą sušoko viliotinį.

Beveik visi iki šiol M.Papinigio sukurti personažai buvo niekšelių, iš rankų nepaleidžiančių beisbolo lazdos ar kitų savigynos priemonėmis virstančių atributų. O erotinių filmų aktoriaus vaidmuo – kažkas naujo Mindaugui. Jis pats šmaikštauja, kad šio vaidmens laukė ilgai.

„Tai man buvo visiškai nauja ir dar neišbandyta personažo spalva. Neslėpsiu, ilgą laiką svajojau tai išmėginti. Teko labai daug treniruotis, bet labiausiai man padėjo serialo režisierius Justinas Krisiūnas. Jis, kaip tikras profesionalas, „pavarė“ tokių figūrų ant to stulpo, kurių, deja, man nepavyko atkartoti...“ – besijuokdamas pasakojo M.Papinigis.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Vienoje serialo „Nuovada“ scenoje Mindaugas įsiamžino su dainininku, save seksualumo simboliu vadinančiu Valdu Karkleliu. Pastarasis suvaidino erotinio filmo režisierių. Mindaugas pasakoja sulaukęs ne tik tikrojo režisieriaus J.Krisiūno, bet ir paties Valdo patarimų, kaip kuo įtikinamiau suvaidinti erotinio filmo aktorių ir sukantis aplink stulpą sušokti viliotinį.

„Žinoma, sulaukiau ir Valdo patarimų. Mes su režisieriumi ir keliais kitais kūrybinės komandos nariais labai atsakingai kūrėme šį personažą, žiūrėjome įvairią medžiagą bei stengėmės viską pateikti kuo geriau ir tikroviškiau. Ilgi vakarai buvo praleisti prie vaizdo medžiagos, sunkiai ruošiantis šitam vaidmeniui“, – šmaikštavo aktorius.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai