Mindaugo Rainio gerbėjai nusišypsojo laimė: gavo ypatingą dovaną

Žinomi vyrai puokštes kūrė savo gerbėjoms, kurios jau išvakarėse paskelbtame konkurse varžėsi, kad laimėtų savo numylėtinio gėles / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-04-14 11:28
Artėjant naujo turkiško serialo „Pamilti vėl“ premjerai, penki vyrai – dainininkas Tadas Juodsnukis, „Power hit radio“ laidų vedėjas Vaidas Leliuga, „X Faktoriaus“ dalyvis Jonatanas, krepšininkas Calebas Suttonas ir „Lietuvos talentų“ vedėjas Mindaugas Rainys – rytą praleido gėlių salone, kurdami ypatingas gėlių kompozicijas.

Padedami floristės ir TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėjos Kristinos Rimienės jie puokštes kūrė savo gerbėjoms, kurios jau išvakarėse paskelbtame konkurse varžėsi, kad laimėtų savo numylėtinio gėles.

Netikėčiausia istorija, įrodanti, kad romantiški atsitiktinumai egzistuoja, lydėjo Mindaugo Rainio puokštę. Ji atiteko merginai, kuri ne tik yra didelė Mindaugo gerbėja, bet jau prieš keletą metų, sutikusi jį mieste, paprašė kartu nusifotografuoti. Šį kartą jai vėl netikėtai nusišypsojo laimė – gavo savo numylėtinio sukurtą gėlių kompoziciją.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Visi vyrai vieningai tvirtino, kad kurti puokštes ne taip lengva kaip gali pasirodyti. Labiausiai vaikinai išsigando, kai Kristina Rimienė jiems parodė peiliukus, kuriais reikia nupjauti gėlės kotą. Tačiau vyrukai tikrai mėgavosi jiems neįprasta veikla: klausinėjo floristės apie spalvų derinimą, žiedų pasirinkimą, džiaugėsi rezultatais. „Kaip pirmam kartui, manau, visai neblogai“, – apžiūrinėdamas puokštę sakė Vaidas Leliuga. Dainininkas Calebas Suttonas prisipažino, kad kompoziciją įkvėpė jo mama, o Jonatanas papasakojo, kad pats retai gauna gėlių, tačiau labai mėgsta jas dovanoti: „Labiausiai mėgstu dovanoti pavasarines gėles, jos man asocijuojasi su laisve, mamai visada dovanoju tulpes, nes tai jos mėgstamiausios gėlės“.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Šie penki vyrai TV3 eteryje taip pat kvies žiūrėti serialą „Pamilti vėl“ – trumpuose anonsuose jie visi sakys savo mėgstamiausias frazes apie meilę.

Serialas „Pamilti vėl“, kuriame skamba Tado Juodsnukio daina „Tu man“, TV3 eteryje jau netrukus.

„Pamilti vėl“ – tai romantinė turkų komedija, kurioje atsitiktinumas suveda du viltį praradusius jaunuolius iš visiškai skirtingos aplinkos. Jie susitinka lėktuve, skrendančiame į Stambulą. Skrydžio metu Fatichas ir Zeinepa sudaro savotišką vedybų sutartį. Fatichas nori, kad Zeinepa apsimestų jo žmona, nes jo šeima neduoda jam ramybės ir ketina sutuokti su Ireme. Vaikinas nori laisvės, o vienintelis būdas ją turėti – apsimesti, kad yra vedęs. Zeinepai šis sandoris tinka, nes tai geriausias būdas paaiškinti šeimai kūdikio atsiradimą, todėl ji priima Faticho pasiūlymą. Kuo baigsis šios netikros vedybos?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai