Mindaugo Kuzminsko ir Eglės Andreikaitės laisvalaikis Lietuvoje – su meškere žvejyboje

Mindaugas Kuzminskas ir Eglė Andreikaitė / Vyganto Skaraičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-21 10:32
Praėjusį šeštadienį parskridęs iš Los Andželo, tris sezonus Ispanijos Malagos „Unicaja“ klubui atstovavęs Mindaugas Kuzminskas trumpam galėjo atsikvėpti. Kartu su juo į Lietuvą grįžo ir sužadėtinė Eglė Andreikaitė.

Prieš rinktinės stovyklą Palangoje, krepšininkas su Egle ne tik dalyvavo bičiulio, krepšininko Šarūno Vasiliausko vestuvėse, bet ir rado laiko įmerkti meškerę į vandenį.

Žvejyba – itin mėgstamas krepšininko laisvalaikio praleidimo būdas, tačiau gyvendamas Ispanijoje tam, kaip pat sako, vis pritrūkdavo laiko.

„Su meškere gera pastovėti, galva išsivalo, mintys nurimsta, pabūni prie vandens, gamtoje. Nors Ispanijoje gyvenome prie pat jūros, tik paskutiniaisiais metais sužinojau, kur žvejojama Malagoje. Gaila, bet laiko žvejybai visai neturėjau – po treniruočių ar turėdamas laisvo laiko, geriau su Egle ir šuniuku pasivaikščiodavau“, – sakė M.Kuzminskas.

Vyganto Skaraičio nuotr.
Vyganto Skaraičio nuotr.

Gyvendamas Malagoje krepšininkas sako daugiausiai laiko skyręs treniruotėms, tačiau radęs laisvą valandėlę leisdavo laiką su Egle. „Stengdavomės pavažinėti aplinkui, apžiūrėti kaimyninius miestelius, visas gražias vietas“, – pasakojo jis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mindaugo Kuzminsko gyvenimas Ispanijoje – sunkios treniruotės ir atgaiva rojaus kampelyje

Svečioje šalyje jiedu išmoko gardžiai ruošti žuvį, o grįžę į Lietuvą taip pat neatsispiria žvejybai. Tad abu su Egle sėdę į naują „Volkswagen Tiguan“ automobilį saulėtą popietę leidosi į žvejybą. Mindaugo ir Eglės laisvalaikio akimirkos – fotogalerijoje:

TAIP PAT SKAITYKITE: Krepšininkus į rinktinės stovyklą Palangoje atlydėjo žmonos ir vaikai

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai

Estetinės medicinos specialistė Jolanta Dičkienė / Reklamos užsakovo nuotr.

Reklama

Vaikas ir pinigai

Reklama