Mindaugo karūnavimo dieną Jurijus Veklenko mini 29-ąjį gimtadienį: „Kaip ir kiekvienam lietuviui, ši šventė man – svarbi“

Jurijus Veklenko generalinėje pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio repeticijoje / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-07-06 17:02
Liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, dainininkui ir šių metų Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“ Jurijui Veklenko sukanka 29-eri.
Dainininkas prisipažįsta bėgant metams jo gyvenime gimtadieninių tradicijų beveik nebeliko, o ir ypatingai minėti šios dienos jis nežada, Jurijui tai – eilinė diena. „Kažkada turėjau tradicijų, bet tada buvau labai mažas ir vienintelė tradicija tuomet buvo, kad mama tądien iškeps pyragą. Nemėgstu minėti šios šventės. Ir kuo senyn, tuo mažiau noriu švęsti. Niekada nesupratau žmonių, kurie šiuos dalykus labai sureikšmina. Juk tai tiesiog paprasta diena“, – šypsojosi dainininkas.


J. Veklenko juokiasi, kad kasmet per jo gimtadienį visoje šalyje būna iškeltos vėliavos – mat žinomo vyro gimtadienis sutampa su svarbia Lietuvai data – Mindaugo karūnavimo diena.

„Ši šventė man yra svarbi, kaip ir kiekvienam lietuviui, kuris myli savo šalį“, – prideda jis.

Ateinantiems metams Jurijus sau palinkėtų vieno – nenuleisti rankų. Dainininkas taip pat prasitarė, kad kol kas pats didžiausias ir sudėtingiausias jo planas yra naujausio albumo pristatymas. Paklaustas apie planus dar kartą jėgas bandyti „Eurovizijoje“ J. Veklenko išduoda, kad šiemet nacionalinėse atrankose, greičiausiai, jo neišvysime.


„Negaliu dalyvauti du kartus iš eilės, reikia leisti laimėti ir kažkam kitam, tačiau ateinančiais metais, jeigu kažkas man parašys dainą apie bėgančius gyvūniukus – pagalvosiu“ , – juokėsi dainininkas. 

Naujausi straipsniai