Mindaugas Stasiulis skiriasi su žmona Karolina

Mindaugas Stasiulis su žmona Karolina / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-23 16:13
Radijo stoties M-1 programų direktorius, televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis (36) skiriasi su žmona, komunikacijos specialiste Karolina, praneša 15min.

Skyrybų bylos netrukus imsis Vilniaus apylinkės teismas.

Santuokoje M.Stasiulis ir Karolina Budukevičiūtė pragyveno penkerius su puse metų. Jiedu susituokė 2011-ųjų liepą, Verkių parke.

Pora susipažino 2006 metais, naktiniame klube. Laidų vedėjas teigė, kad nei jis, nei jo mylimoji niekada nemanė, kad tokioje vietoje galima sutikti gyvenimo meilę.

„Ji užsipuolė mane dėl žalio vilnonio megztinio ir pasakė sarkastišką pastabą. Iš karto mane suintrigavo. Tiesiog neradau argumentų jai paprieštarauti, nes ji atrodė tobula!“ – apie pažintį yra pasakojęs M.Stasiulis.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.

Pora susižadėjo 2010-aisiais, kelionės po Jungtines Amerikos Valstijas metu. M.Stasiulis savo širdį Karolinai pasiūlė pasaulio lošimų sostine tituluojamame Las Vegase.

„Kai pasakai, kad pavyko užkariauti širdį, tada nustoji stengtis. O jei stengiesi, vadinasi, myli. Meilė neturi virsti idile, tai gyvas ir nepastovus procesas. Tik tada gali pajusti visą jos galią. Aš neslepiu savo jausmų ir manau, kad nereikia laikyti viduje to, kas pamalonina ir kitą“, – apie jausmus kadaise atviravo vyras.

Tai – ne pirma M.Stasiulio santuoka. Vedybinį gyvenimą Mindaugas pradėjo būdamas 22 metų. Tąkart santuoka truko beveik metus.

TV3 nuotr.
TV3 nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vaikas ir pinigai

Reklama

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama