M.Stasiulis atvirai – apie mylimąją Mildą, sužadėtuves, ypatingą jachtą Nidoje ir jų bendrą aistrą

Mindaugas Stasiulis su mylimąja Milda
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis niekuomet nebuvo linkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai turės galimybę išvysti retą išimtį. Žinomas vyras ne tik papasakos, kokia aistra yra jį užvaldžiusi, bet ir praskleis santykių su sužadėtine Milda Vyšniauskaite paslapties šydą.

Atšilus orams pora vis dažniau laiką leidžia Nidoje – čia juos traukia bendras pomėgis buriuoti ir prieplaukoje laukianti jachta, į kurią jiedu pakvietė ir laidos „Pasaulis pagal moteris“ filmavimo komandą.

Ši jachta – ypatinga, mat kapitono teises turi tiek Mindaugas, tiek Milda. Laidos žiūrovai pamatys, kaip jiedu čia pasidalija darbais bei kur planuoja plaukioti šią vasarą. Tačiau Mindaugas atviravo ne tik apie bendrą savo ir mylimosios aistrą – su žiūrovais jis žada pasidalinti ir kur kas labiau asmeniškomis istorijomis.

Viską pakeitė tinkama moteris

Savo asmeninį gyvenimą visuomet po devyniais užraktais slėpęs Mindaugas dabar kaip niekada atviras. Iki šiol vengdavęs kalbėti apie savo jausmus, sutikęs Mildą, jis pripažįsta pasikeitęs. Įdomiausia, kad ypatingą vaidmenį poros pažinties istorijoje suvaidino ir žymusis dainininkas Saulius Prūsaitis!

Mindaugas Stasiulis

Daugelį žiūrovų nustebins ir atviras Mindaugo pasakojimas apie sužadėtuves. Pasirodo, kad paprastai žodžio kišenėje neieškantis televizijos laidų vedėjas besipiršdamas prarado kalbos dovaną!

„Milda stresinę situaciją išgyveno vyriškai. Sako, gerai gerai, duok tą žiedą, tipo, nesiparink, viskas yra gerai“, – juokėsi laidoje ne itin sklandų pasipiršimo procesą prisiminęs Mindaugas.

Tačiau pati Milda neslėpė, kad tokio mylimojo žingsnio tąkart ji nesitikėjo. Žinoma, mergina ištarė „taip“ – juk abejonių dėl savo žmogaus ji neturėjo.

Mindaugas Stasiulis, Milda Vyšniauskaite ir Kristina Rimienė

Tai, kad jiedu yra puiki komanda, pora suprato jau pirmojoje savo kelionėje į Balį. Veikdami kartu jiedu jau patyrė begalę nuostabių dalykų, o patys įdomiausi, žinoma, laukia ateityje. „Mūsų komanda yra daugiau negu aš galėjau tikėtis“, – šypsojosi Milda.

Norintys daugiau sužinoti apie šią porą bei kurias vienas kito savybes jie vertina labiausiai, kviečiami nepraleisti šio sekmadienio TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Skaitykite daugiau