Mindaugas Rainys nukirpo Milanai Jašinskytei ilgus plaukus: žiūrėkite video

Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-02 18:21
„Nebijok. Čia ne operacija“, – vaizdo įraše sako šokėjos, jogos mokytojos Milanos Jašinskytės draugas iš Kanados, parodydamas Mindaugui Rainiui, kiek plaukų jis turėtų nukirpti. Ir nukerpa... bene pusę jos plaukų, o ši negali patikėti, kokie trumpi jie liko.

„Dabar tu privalai užtikrinti, kad šukuosena bus tobula“, – galiausiai draugui kirpėjui juokdamasi sako Milana.

Šeštadienio vakarą Milana Jašinkystė ryžosi pokyčiams – po 18 metų nusikirpo plaukus.

„Visą gyvenimą ilgus plaukus laikiau moters grožio simboliu. O dabar moterį laikau gražia ne už jos plaukus. Be to, kuomet esi taip smarkiai prisirišusi prie plaukų, kaip aš, juos nusikirpusi keiti ne tik plaukus, o ir gyvenimą“, – Žmonės.lt sakė Milana.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Ir tai padaryti ją įkvėpė jogos mokytoja, privertusi į pasaulį žvelgti kitomis akimis.

„Prieš savaitę viešėjau garsios jogos mokytojos iš Niujorko 3 dienų seminare Stambule ir vienas iš įdomių pratimų, kurį darėme – senų nuostatų (laws) keitimas. Egzistuoja įsitikinimai, jog meilė trunka trejus metus, aistra metus, o mylėtis po 10-ies metų praleistų santuokoje yra nuobodu. Pakeitus tokias nuostatas, kad meilė su laiku stiprėja, aistra didėja pažįstant artimo žmogaus kūną, pasikeičia ir realybė.

Dažnai esame įsitikinę, kad pirmadienis sunkiausia savaitės diena. O kodėl gi nepakeisti to, į “pirmadienis – nuostabios savaitės pradžia„. Yra toks angliškas posakis – „redesign yourself“ – sukurk save iš naujo. Pasirenkame patys tai, ko norime ir gauname tai, ko prašome. Žmogaus galimybės yra beribės, tad vien to suvokimas jau daro didžiulį poveikį“, – pasakojo Milana Jašinskytė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Taigi atvykusiam draugui iš Kanados Milana leido su jos plaukais daryti, ką nori.

„Aš jam pasakiau – daryk ką nori, pasitikiu tavimi. Man tas žmogus labai patinka ir jaučiu jam artumą. Jis baigęs kirpėjų kursus, bet yra garsus pasaulyje prodiuseris ir režisierius, tad rimtu kirpėju jo nelaikau. Mindaugui jis davė žirkles netikėtai, tai buvo psichologinis žaidimas“, – kalbėjo Milana.

„Aš pakeičiau savo nusistatymą „Ilgi plaukai yra gražu ir moteriška“, į naują – „Trumpi plaukai – miela ir seksualu“. Būtent taip aš dabar ir jaučiuosi“, – apsipratusi su nauja šukuosena sakė M.Jašinskytė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai