Mindaugas Rainys išdavė savo žvalumo paslaptį

Mindaugas Rainys ir Alfas Ivanauskas / TV3 nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-09 14:51
Televizijos laidų vedėjas Mindaugas Rainys jau trejus metus nevalgo mėsos, todėl jo mitybos racionas visiškai pasikeitė. Skaniausias, pasak Mindaugo, produktas šiuo metu – kokosų jogurtas, kurį žurnalistas gaminasi pats namuose.

„Per tuos metus be mėsos susireguliavo svoris, pagerėjo savijauta, atsirado daugiau energijos. Mėsos tikrai nepasigendu“, – linksmai sako garsus televizijos veidas, neseniai grįžęs iš Ispanijos.

Tačiau laidos vedėjas Alfas Ivanauskas dar kartą su laidos svečiu nukeliaus į šią šalį ir kartu tyrinės jos gastronominį pasaulį. Jau šį sekmadienį pamatysite ir jūs, kaip televizijos vedėjui seksis įveikti jam paruoštus kulinarinius klausimus, taip pat sužinosite, ką Ispanijoje visada valgo garsioji dainininkė Kylie Minogue.

O A.Ivanauskas ne tik gamins ispaniškus patiekalus, bet ir paruoš tikrą avokadų salsą veidui. Išgirdęs gydytojos patarimus, kokias veido kaukes galime pasigaminti iš šaldytuve esančių ingredientų – vienai iš jų neatsispirs ir A.Ivanauskas. Kuo baigsis šis kulinarinis grožio eksperimentas pamatysite šį sekmadienį laidoje „Kulinariniai triukai“ per TV3.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai