Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė: „Mudu kartais aplanko įkvėpimas nuveikti ką nors netikėto“

Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Remigija Paulikaitė
Publikuota: 2018-09-22 19:45
„Mudu kartais aplanko įkvėpimas nuveikti ką nors netikėto“, – prisipažįsta iš Tailando grįžę televizijos prodiuseris, laidų vedėjas Mindaugas RAINYS (31) ir šokėja, jogos mokytoja Milana JAŠINSKYTĖ (34). Šių atostogų atradimai – Tailando boksas ir naujos tatuiruotės.

„Abu sutariame, kad Tailandas ir Indonezija yra dvi vietos pasaulyje, kur visada verta grįžti, net jei dar nespėjai apkeliauti viso pasaulio“, – pasakoja Mindaugas. Jis džiaugiasi, kad po intensyvių darbų vasaros pabaigoje pavyko ištrūkti ten atsipūsti trims savaitėms.

„O man praėjusi vasara buvo išskirtinė, nes penkias savaites buvau Šveicarijoje, dalyvavau emocinio balanso per meditaciją mokytojų programoje, paskui spėjau nulėkti į Vietnamą po septynerių metų susitikti su Australijoje gyvenančiu tėčiu“, – džiaugiasi Milana. Į Tailandą ji pasiėmė ir savo Danielę, kuriai dabar septyneri. Jai tai buvo pirmoji pažintis su Azija. „Norėjosi dukrai leisti šiek tiek pagyventi kaip laukinukei, – sako. – Tad radome vietą šalia vandenyno – viešbutuką su baseinu, ten ji išmoko ne tik plaukti, bet po kelių dienų – ir nardyti.“

Milana Jašinskytė su dukra / Organizatorių nuotr.
Milana Jašinskytė su dukra / Organizatorių nuotr.
Milana Jašinskytė / Asmeninio albumo nuotr.
Milana Jašinskytė / Asmeninio albumo nuotr.

Nors dėl mergaitės pora ilsėjosi sėsliau, bet – kaip niekada sportiškai. „Pastaruoju metu sportui skiriu nemažai dėmesio, tad ir ilsintis norėjosi pabėgioti, pakilnoti svarmenis, na, o Milanos noras pažinti atvedė į Tailando bokso – muai tai – treniruotes, – pasakoja Mindaugas. – Paauglystėje lankiau bokso treniruotes ir paskui vis grįždavau į kovinį sportą, bet Tailando boksas – visiškai kitas pasaulis, kurio dar nebuvau atradęs.“

„Grįžus į šalį, kurioje aš lankiausi trečią, Mindaugas – antrą kartą, norisi naujų potyrių. Vis dažniau randu drąsos padaryti tai, kam ankščiau jos būtų pritrūkę. Atsidurti ringe buvo iššūkis, bet mane vedė smalsumas pažinti“, – prisipažįsta Milana.

Jie gyveno dvylika kilometrų nuo didžiausios ir, matyt, garsiausios Koh Phangan saloje muai tai mokyklos. Savaitę kiekvieną dieną keldavosi anksti ryte ir motoroleriu riedėdavo į asmenines treniruotes. „Buvo įdomu jausti, kaip kasdien darai mažą pažangą“, – neslepia Mindaugas. „Man patiko šio sporto techninė dalis, kūno valdymas, kvėpavimo ir energijos kontrolė, judesys, kuris priverčia ne juokais paprakaituoti“, – atskleidžia Milana.

Mindaugas Rainys / Asmeninio albumo nuotr.
Mindaugas Rainys / Asmeninio albumo nuotr.

„Kiekvienas kovinis sportas paremtas ne tik jėga. Ten reikia mąstyti tarsi šachmatininkui. Kuo geriau taktiškai galvoji, tuo geresnis kovotojas esi. Jau ruošiamės treniruotes tęsti Lietuvoje, bet „Milana Yoga“ studija keliasi į naujus namus, tad kol kas visą laiką skiriame tam.“ Milana išduoda, kad ten Mindaugas taip pat ves jogos pamokas!

Atostogas abiem primins ir naujos tatuiruotės. Mindaugas prisipažįsta, kad nors seniai domino bambuko lazdele daromos tattoo, prieš kelionę neturėjo minčių Tailande tai išbandyti. O Milana jautė, kokių dviejų tatuiruočių norėtų ir kurioje vietoje jos turėtų būti. Atsitiko taip, kad, palydėjęs ją, iš tatuiruočių salono su nauju, dešimtu, kūno piešiniu išėjo ir Mindaugas. „Niekada nesiekiau jų turėti kuo daugiau, bet dabar įdomu kiekvieną stebėti, nes primena kokį nors laikotarpį ar netikėtą patirtį. „Milanai sakiau, kad ateityje mano kūnas virs geografiniu, religiniu, subkultūriniu pasaulio žemėlapiu“, – juokiasi.

Naujausi straipsniai