Mindaugas Papinigis ir Andrius Užkalnis riebiais žodžiais svaidėsi iš anksto susitarę?

Mindaugas Papinigis ir Andrius Užkalnis / Luko Balandžio/Žmonės.lt ir BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-30 20:33
Aktorius Mindaugas Papinigis tapo naujos pramoginės internetinės laidos „VIRAL‘as“ vedėju ir trečiadienį socialiniame tinkle netruko sulaukti aštrios žurnalisto Andriaus Užkalnio kritikos. Į ją M.Papinigis atkirto nerinkdamas švelnių žodžių. Šis vyrų susižodžiavimas trečiadienio vakarą plačiai nuskambėjo internete. Tačiau kai kurie Žmonės.lt skaitytojai neatmeta versijos, kad šis konfliktas – ne kas kita, kaip iš anksto suplanuota laidos reklama. Ir, atrodo, ši versija visai reali.

„Liepto galas. Internetų televizoriaus transliacijos daėjo iki logiško dugno, jį pramušė ir kasasi toliau į gelmes. Vestuvinė tema, tautiniais drabužiais mama a la Duokim Garo, ir neprasikosėjęs zombis vedėjas kaip iš Night Of The Living Dead. Čia mus taip pasitinka naujasis sezonas, reik suprast. Mindaugas Papinigis, o tu man taip patikai. Kaip vyras. Kaip aktorius. Kaip viskas. O dabar“, – trečiadienį A.Užkalnis kritikavo pirmą kartą laidos vedėjo darbą išmėginusį M.Papinigį.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Šis, sulaukęs aštrios kritikos, žodžio kišenėje neieškojo taip pat turėjo ką atsakyti A.Užkalniui.

„Storasis Andrius Užkalnis, visų pirma pasižiurėkit į save, ir ne tik veidrodyje. Ką jūs gero esat padaręs? Ką Jūs esat gero bent jau pasakęs? Čia žmonės dirba stengiasi, koks skirtumas kaip jiems gaunasi. Kritika dar būtų kritika, jei joje būtų kažkokio konstruktyvumo be gomoerotinių užuominų, bet jūs bl*t esat prosta kažkoks storas, šveplas, piktas, plikas, nelaimingas, pritvinkęs rusopedijos, savo vapalų kaip ir šlapimo nelaikantis gniutulas. Niekada gyvenime jūsų fantazija net iš tolo nesugebėtų sukurti nieko panašaus į šitą produktą, gerbiamas attention whore. Ir ne iš Night Of The Living Dead, o iš Warm Bodies. Ir eikit Jūs n**uj dar, bl*t“, – atrėžė A.Užkalniui supykęs M.Papinigis.

Žmonės.lt primena, kad laidos vedėjo darbą aktorius M.Papinigis išmėgino pirmą kartą, laidos „VIRAL‘as“ premjeroje jis debiutavo per savo 31-ąjį gimtadienį.

Aktorius M.Papinigis atliko vaidmenis tokiuose kultiniuose filmuose kaip „Zero“, „Zero II“, „Redirected. Už Lietuvą“, šiuo metu filmuojasi TV3 seriale „Pasmerkti 3“.

Suplanuotas konfliktas – „VIRAL‘o“ reklama?

Žmonės.lt žiniomis, šis žinomų vyrų susižodžiavimas socialiniame tinkle, greičiausiai, iš anksto suplanuota reklama, o Andrius Užkalnis netrukus gali sulaukti pasiūlymo tapti „VIRAL‘o“ scenaristu.

Kaip vertinate sprendimą tokiu būdu reklamuoti laidą? Laukiame komentarų! 

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai