Milla Jovovich laukiasi trečiojo kūdikio: „Mane užplūdo įvairūs jausmai – nuo didelio džiaugsmo iki neapsakomos baimės“

Milla Jovovich / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-08 13:01
43-jų amerikiečių modelis bei aktorė Milla Jovovich gyvena džiugiomis nuotaikomis – moteris netrukus susilauks trečiosios atžalos.

Naujienomis apie nėštumą socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo pati Milla. Aktorė prisipažino, kad dėl amžiaus nėštumas jai nėra labai lengvas, tačiau džiaugiasi galėdama pranešti, kad laukiasi mergytės. 

„Aš ir vėl laukiuosi. Naujieną, kad esu nėščia sužinojau prieš 13 savaičių. Mane užplūdo įvairūs jausmai – nuo didelio džiaugsmo iki neapsakomos baimės. Dėl mano amžaus ir paskutinio mano nėštumo, kuris pasibaigė kūdikio netekimu – nenorėjau prie šio kūdikio iš karto prisirišti. Tai tikrai nebuvo labai smagus išbandymas, pastaruosius kelis mėnesius aš ir mano šeima gyvenome kaip ant adatų laukdami įvairiausių testų rezultatų, daugiausiai laiko praleidome daktarų kabinetuose...Ačiū dievui, viskas yra gerai ir mes sužinojome, kad netrukus susilauksime dar vienos dukrytės. Palinkėkite man ir mano kūdikiui sėkmės. Siunčiu jums daug meilės ir būtinai jums pranešiu kaip man sekasi. Bučiuoju“, – moteris rašė socialiniame tinkle. 

Milla Jovovich su vyru Paulu W. S. Andersonu augina dvi dukras: vienuolikmetę Ever ir ketverių Dashiel. 

Naujausi straipsniai