Milla Jovovich atvira – po 10 metų santuokos vis dar vaikšto į pasimatymus

Milla Jovovich / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 13:04
Filmuose Milla Jovovich (43) įsispraudusi į lateksą ir pasirengusi kovoti su visu pasauliu. Gyvenime ji semiasi stiprybės iš sodo darbų, vaikšto į pasimatymus su savo vyru ir labai trokšta vėl tapti mama.

Ir kodėl gi ne – su britų kino režisieriumi ir scenaristu Paulu W. S. Andersonu (54) jie kartu jau dešimt metų, susipažino dar 2002-aisiais, kai Andersonas suko pirmą „Absoliutaus blogio“ dalį, o Jovovich pirmą sykį tapo narsuole Alisa, gelbstinčia pasaulį nuo zombių ir išprotėjusio kompiuterio. Poros meilės istorija nebuvo paprasta – režisierius pasipiršo aktorei po metų pažinties, tačiau tąkart jiems nieko neišėjo. Bet, matyt, šie fantastikos mėgėjai išties sukurti vienas kitam: 2007-aisiais Milla pagimdė jų pirmagimę Ever Gabo (11), po aštuonerių metų pasaulį išvydo dukra Dashiel Edan (4).

Milla Jovovich su vaikais / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.
Milla Jovovich su vaikais / Socialinių tinklų ir „Scanpix“ nuotr.

Per tą laiką režisierius ir aktorė pristatė penkis „Absoliutaus blogio“ tęsinius – paskutinįkart Alisa stojo prieš korporaciją „Umbrella“ 2016 metais. O dabar drauge dirba prie naujo projekto: maginės fantastikos juosta „Monster Hunter“ („Monstrų medžiotojas“), kuriama kompiuterinio žaidimo „Capcom“ motyvais, turi pasirodyti 2020-aisiais, nors Milla dar nebaigė „Pragaro vaikio“ reklamos kampanijos. Šią juostą kritikai draugiškai vadina metų nusivylimu (ir nepraleidžia progos papeikti aktorės, neva visur vaidinančios ta pačia veido išraiška), tačiau Jovovich neketina taip lengvai pasiduoti. „Visus mano kiečiausius filmus kritikai sumalė į miltus. Ir tai velniškai linksma. „Išmuštieji iš vėžių“? Gal juokaujat. „Penktasis elementas“? Perskaičius 1998-ųjų recenzijas pasirodytų, kad tai blogiausia visų laikų juosta. „Zulanderis“? Sudirbtas. „Žana d’Ark“? Išvadinta nesėkme. „Absoliutus blogis“? Net nėra apie ką kalbėti. Vis dėlto visi šie filmai šiandien – kultiniai ir klasikiniai. Visi. Absoliučiai. Ir „Pragaro vaikis“ toks bus. Paminėsit mano žodį“, – emocingai rašė ji instagrame.

Milla Jovovich ir Paulas W.S. Andersonas Los Andžele / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Milla Jovovich ir Paulas W.S. Andersonas Los Andžele / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.

Sunku patikėti, nors tokie filmai, žinoma, turi ištikimų gerbėjų ratą. Ir būtent taip turėtų ginti savo teritoriją kruvinoji karalienė Nimuė (Millos personažas iš „Pragaro vaikio“). Jovovich nuo mažens mėgsta fantastiką – ji padėjo pabėgti nuo depresijos, į kurią buvo linkusi paauglystėje. Padeda ir dabar: juk pačios gyvenimas – ne toks kvapą gniaužiantis kaip herojų.

O gyvenime yra daržas, sveika mityba – gamina pati, treniruotės penkiskart per savaitę, joga ir meditacija. Jokio alkoholio, cigarečių (kadaise rūkė daug ir aktyviai stojo už marihuanos įteisinimą) ar šlamštmaisčio. Aktorės žodžiais, tai – pagarbos sau ženklas. Be to, toks gyvenimo būdas leidžia sutelkti kūno ir dvasios jėgas ir geriau susitapatinti su vaidinamais personažais.

Mila Jovovich / „Scanpix“ nuotr.
Mila Jovovich / „Scanpix“ nuotr.

Millos figūra išties pavydėtina, nors aktorė neslepia ilgai nepasitikėjusi savimi. Ir nenuostabu, kad svajoja apie šeimos padidėjimą. Interviu vokiečių spaudai ji sakė dar nepasirengusi atsisveikinti su mintimi darkart tapti motina. „Galbūt reikėjo pradėti anksčiau, bet šiais laikais vis atidėlioji šitą žingsnį, nes norisi pramogų, o ne prisiimti atsakomybę. Susilaukus vaikų viskas keičiasi, pasaulis tampa kur kas įdomesnis ir geresnis, – atvirai svarsto Milla. – Būtų tikrai nelengva pripažinti: „Viskas baigta. Daugiau vaikų nebus.“ Negaliu pakęsti, kai baigiasi knyga, todėl norėčiau, kad šita istorija tęstųsi. Supratusi, kad senstu ir galbūt daugiau nebesusilauksiu vaikų, siaubingai išsigandau. Žodžiu, mažiau kalbų – daugiau darbų. Dabar arba niekada.“

Turint galvoje, kad aktorė prisipažino ir po dešimties santuokos metų vaikštanti į pasimatymus su vyru ir siunčianti savo nuogos nuotraukas, vaikų klausimas turėtų išsispręsti greitai – kaip Milla ir nori. Ji neprieštarautų susilaukti ir dvynių, bet tiesiai sako, kad daugiau kaip su ketvertu nesusidoros – kūnas ne toks jau nepalaužiamas. Be to, turi likti laiko ir pabūti dviese su Paulu. „Kiekviena pora turi investuoti į santykius, tai svarbiausias dalykas, o ilgalaikiai santykiai reikalauja pastangų, – įsitikinusi Milla. – Ir tik tada, kai skirsi santuokai tiek pat dėmesio, kiek ir karjerai ar vaikams, ji truks ilgai.“ 

Naujausi straipsniai