Militos Daikerytės 19-ojo gimtadienio šventės nepraleido ir Eglė Valančiūnienė, ir Vita Jakutienė

Vita Jakutienė, Sonata Daikerienė, Milita Daikerytė ir Eglė Valančiūnienė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-07 20:08
Sakoma, kad kaip pasitiksi naujus metus – tokie bus ir ateinantys. Panašu, kad dainininkei, nuosavą grožio saloną „Studio M“ turinčiai Militai Daikerytei kiti metai tikrai bus dosnūs smagių staigmenų.

Sekmadienį jai suėjo 19 metų, tačiau gimtadienį Milita pasitiko dar jo išvakarėse. Prabangiame sostinės bare „Glory by Stikliai“ ji surengė šventinį vakarėlį, į kurį sukvietė artimiausius savo draugus ir bičiulius.

TAIP PAT SKAITYKITE: Militai Daikerytei – 19 metų: „Man niekas nebuvo patiekta ant lėkštutės, viską pasiekiau pati“

Pasveikinti Militos atvyko ir nemažai garsių viešnių. Laimingų metų gimtadienio proga jai linkėjo krepšininko Jono Valančiūno žmona Eglė Valančiūnienė, modeliai Karolina Toleikytė, Deimantė Andriuškaitė, Veronika Bražinskytė, Ugnė Čižiūnaitė, „Misis Lietuvos“ Ilonos Penkauskienės dukra Toma Penkauskaitė, verslininkės Loretos Šurkutės dukra Olivija Plekavičiūtė. Tarp vakaro viešnių buvo galima sutikti ir atlikėją Vitą Jakutienę.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šventinį vakarą jubiliatė vilkėjo „Style By Divalta“ suknelę, jos šukuosena rūpinosi „Studio M“ salono meistrė Anželika, makiažą Milita darėsi pati.

Žmonės.lt gimtadienio proga kalbinta Milita sakė, kad šie metai – bene pirmi, kai gimtadienį ji planavo spontaniškai, be didelio pasiruošimo. Šiemet ji per darbus taip paskendo kasdieniuose rūpesčiuose, kad vos nepamiršo savo šventės – apie ją likus kelioms dienoms priminė gera bičiulė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tačiau jai brangūs žmonės nepamiršo Militai svarbios šventės. Pernai, 18-ojo gimtadienio proga Milita gavo neeilinę dovaną – tėvai jai įteikė naujutėlaičio „Audi A5“ automobilio raktelius. Tuo tarpu šiemet ne tik pati šventė, bet ir dovanos kuklesnės, draugai merginą pradžiugino įteikę jai įvairių aksesuarų, papuošalų, kosmetikos, tėvai pradžiugino norimu dovanų čekiu.

Daugiau gimtadienio vakarėlio akimirkų – nuotraukų galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai