Milita Daikerytė įgyvendino „instagramo svajonę“: „Už fotografijų slypi žavios istorijos“

Milita Daikerytė / Asmeninio albumo nuotr.
Monika Urbonaitė
Šaltinis: Žmonės
AA

„Visad troškau pakeliauti po pietinę Italijos pakrantę. Kurį laiką, į kitų nuotraukas žvelgdama tik per telefono ekraną, žavėjausi žadą atimančiais vaizdais, žydru jūros vandeniu, savo architektūra pasaulį kerinčiais miesteliais. Svajojau vieną dieną prie viso to prisiliesti“, – šypsosi influencerė, grožio studijų „Studio M“ savininkė Milita Daikerytė (24), parvykusi iš įspūdžių kupinos kelionės.

Nuo pavasario vidurio iki rudens Milita intensyviai dirba, tad gavusi progą pailsėti į svečius kraštus ruošiasi kaip į didžiausią šventę. „Dažnai net nėra skirtumo, kurį pasaulio kampelį aplankyti, norisi pasisemti naujų potyrių ir išsivalyti mintis. Tiesa, šį kartą išsvajotą išvyką planavau nuosekliai bei kruopščiai – išanalizavau rekomenduotinas aplankyti vietas, viešbučius, restoranus. Norėjosi pasimėgauti geriausiais dalykais, tad buvau apylinkes iššniukštinėjusi iš anksto“, – sako mergina. 

Milita Daikerytė / Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi Milita nemėgsta didžiulių karščių, rudens laikotarpis kelionėms į šiltesnes šalis jai atrodo pats tinkamiausias. „Nuvykus į Italiją pasitiko gaivus, malonus klimatas. Kaitinant saulei man darosi silpna, o vasaros sezonui Italijoje artėjant į pabaigą, oras – pats tas. Šilumos tikrai ir šiuo metų laiku nepritrūkome. Tiesa, nors sezonas jau į pabaigą ir pakrantės tuštėja, žmonių populiariausiose vietovėse daug. “

Iš Kauno Milita skrido į Neapolį, o iš ten – į Kaprio salą. Keletą dienų pasižvalgę egzotiškose vietovėse jie su draugu patraukė apžiūrėti kitų traukos taškų. „Esame labai aktyvūs, tad susigalvojome įvairiausių veiklų, labai daug vaikščiojome, kopėme į kalnus nepramintais takais, išsinuomavome motorolerį.

Milita Daikerytė / Asmeninio albumo nuotr.

Juo važiuoti pasirinkome dėl didžiulio eismo. Su šia transporto priemone lengviau keliauti, visada rasi, kur prisiparkuoti. Gal nedaug kas žino, bet motorolerį įsimylėjau dar paauglystėje, kai tik galima buvo gauti vairuotojo pažymėjimą, tą ir padariau. Baimės net ir serpentinais kylant į gražiuosius miestelius kalno viršūnėse aš nejutau“, – prisimena Milita. – Tokiu būdu pamatėme daug, išvažinėjome visa pakrantę, jautėmės laisvi.“

Milita Daikerytė / Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, kaip keliaudama mažyte transporto priemone Milita sugebėjo dar ir nepriekaištingai atrodyti bei įsiamžinti su skirtingais įvaizdžiais, ši praskleidžia paslapties šydą. „Įmanoma viskas, jei labai nori. Deja, važiuojant motoroleriu vasariška trumpa suknelė –  ne pats komfortiškiausias pasirinkimas, todėl drabužį nuotraukai įsimesdavau į kuprinę.

Dabar ir juokinga, ir įdomu, kad už fotografijų slypi žavios istorijos. Pavyzdžiui, šios kelionės metu, kai sustojome viename restoranėlyje pavalgyti, pajutau, kad dabar toji akimirka, noriu užfiksuoti momentą. Nubėgau į merginų kambarį ir pasipuošiau turėta suknele. Prie stalo besimėgaujanti itališku maistu ir įsiamžinau. Miela prisiminti, kad tokia spontaniška nuotrauka, sulaukusi didesnio dėmesio socialiniuose tinkluose, buvo sukurta būtent taip“, – atvirauja influencerė. 

Didžiausią įspūdį Militai paliko vaizdas plaukiant kateriu palei Positano krantą. „Tai seniai troškau pamatyti. Iš lankytinų vietų įsiminė – vilos Jovis, Lysis, Ancapri Monte Solaro kalnas, Pompėjaus archeologinis parkas, žinoma, ir jau apdainuoti restoranėliai, kur siūlomi itin kokybiški ir švieži maisto produktai.“

Fotogalerija:

Militos Daikerytės atostogos Italijoje (15 nuotr.)
+9
Skaitykite daugiau