Milita Daikerytė draugų apsuptyje atšventė gimtadienį: gavo dovaną, kuri išliks visam gyvenimui

Militos Daikerytės gimtadienio šventė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-09 19:06
Rugpjūčio 7 dieną dainininkė, grožio studijos „Studio M“ įkūrėja Milita Daikerytė paminėjo 24-ąjį gimtadienį. „Dažnai linkiu sau tiesiog meilės. Meilės įvairiausiomis formomis – žmonėms, draugams, veikloms", – interviu su portalu Žmonės.lt sako Milita.

Sentimentalus gimtadienio rytas

Šiais metais Militos Daikerytės gimimo dieną netrūko įvairovės. Dar išvakarėse ji liko svečiuose pas mamą. „Prabudome kartu, taip pat kaip ir prieš 24-erius metus. Rytas prasidėjo labai sentimentaliai. Vėliau turėjau darbų, tad leidau dieną su klientėmis ir kolektyvu. Laikas malonių žmonių apsuptyje tik pagerino šventinę nuotaiką. Vėliau su nedidele draugų ir artimųjų kompanija susibūrėme vakarienei pajūryje, Palangoje“, – Žmonės.lt pasakoja Milita.

Gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.
Gimtadienio akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Milita prisipažįsta labai mėgstanti švęsti gimtadienius, mat jie – vienos gražiausių švenčių.

„Prisimenu visus dalykus, už kuriuos esu dėkinga, pagalvoju apie tai, kas įvyko per metus – tiek gero, tiek blogo. Apmąstau, ko išmokau ir kas pasikeitė. Be to, gimtadienis yra viena geriausių progų pabūti su artimaisiais“, – sako dainininkė.

Gimtadienis pajūryje

Šiais metais per gimimo dieną Milita lankėsi prie jūros, todėl pakvietė susiburti visus, kas gali. Šventėje apsilankė ir geros Militos draugės – laidų vedėja Indrė Kavaliauskaitė bei verslininkė Daina Bosas.

„Jau pora metų, kaip gimtadienį sutinku tik su keletu artimiausių bičiulių ir šeima. Žinoma, paminėsime ir su mano mylimu Studio M kolektyvu.

Galbūt kitais metais jau norėsis suorganizuoti didesnę jubiliejinę šventę ir pakviesti visą būrį draugų“, – atvirauja Milita.

Šią gimimo dieną kolektyvas labai mielai ją nustebino – kartu su esančiais klientais studijoje visi dainavo „Su gimimo diena“. Anot jubiliatės, buvo labai nuoširdu ir jautru.

Milita Daikerytė ir Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Milita Daikerytė ir Indrė Kavaliauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.

Išsvajota dovana

„Netikėtumas buvo stiprus lietus ir vėsesnė diena, nes kiek prisimenu savo gimtadienius, visuomet būna labai labai karšta. 

Visi draugai mane gerai pažįsta ir dovanoja labai asmeniškas ir džiuginančias dovanas. Vienos jų tikrai niekada nepamiršiu, nes kolektyvas sužinojo, jog svajoju apie naują tatuiruotę ir būtent ją padovanojo. Tad dovana liks visam gyvenimui“, – išduoda Milita.

Milita Daikerytė / Gusto Scinsko nuotr.
Milita Daikerytė / Gusto Scinsko nuotr.

Dažnai per savo gimimo dieną Milita sau linki tiesiog meilės. „Kad gyvenime butų daug mylinčių ir mylimų žmonių. Tikiu, kad vienintelė meilė žmonėms, gyvenimui ir aplinkai daro stebuklus. Man prasidėjo Nauji metai. Su dar tvirtesne vizija, kas aš esu ir ko noriu. Su dar gražesnėmis svajonėmis. Su didesne širdimi ir pasitikėjimu. Su dar daugiau parako judėti į priekį ir geresniais stabdžiais sustoti, kai reikia.“

Naujausi straipsniai