Milita Daikerytė – apie tėvų skyrybas: „Visiems bus tik geriau“

Sonata Daikerienė ir verslininkas Artūras Daikeris su dukromis Silvija bei Milita / Vilmanto Žilinsko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 15:28
Grožio studijos „Studio M“ įkūrėjos Militos Daikerytės šeimoje – pokyčiai. Po 27-erių metų santuokos jos tėvai, verslininkai Sonata Daikerienė ir Artūras Daikeris nusprendė pasukti skirtingais keliais.

Naujienų portalui Žmonės.lt Milita prisipažino, kad ši naujiena, nei jai, nei sesei Silvijai nebuvo staigmena, o tokį tėvų sprendimą abi dukros gerbia.

„Jaučiuosi, kaip suaugęs, sąmoningas žmogus, kuris puikiai suvokia susiklosčiusią situaciją ir priima ją tokią, kokia ji yra. Tai neįvyko per mėnesį. Mes su sese suprantame, kad jie yra suaugę žmonės. Savo užduotį tėvai atliko idealiai. Jie užaugino dvi doras merginas. Į mūsų su sese gerovę jie įdėjo visas savo pastangas, visą savo meilę. O tai kas vyksta tarp jų – yra tik jų reikalas“, – Žmonės.lt sakė M. Daikerytė.

Pasak jos, tėvų skyrybos vyksta taikiai, abiejų sutarimu.

„Šis procesas nevyksta piktybiškai. Tokie dalykai neįvyksta be priežasčių. Su jais kaip ir bendravome – taip pat ir bendrausime ir kaip juos mylime – taip ir mylėsime. Tėvai sulaukė momento, kai tai nebepaliks mums didelės traumos ar žymės mūsų širdyse. Tikriausiai, nuo to visiems bus tik geriau“, – kalbėjo mergina.

Visgi, tėvų skyrybų priežasties Milita išduoti nepanoro.

„Nei aš, nei mano tėvai, nei sesė – nesidalijame savo asmeninio gyvenimo detalėmis. Manau, kad dėl to ši žinia daug kam yra staigmena. Iš savo šeimos mes šiukšlių nenešame, o visi kiti žino tiek, kiek reikia žinoti“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai