Milita Daikerytė – apie šlovės kainą: kodėl ji buvo metusi sceną ir nusigręžė nuo muzikos?

Milita Daikerytė / Dainiaus Ščiukos nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-11-20 21:36
Ledo karalienė – taip vieno ryškiausių televizijos projektų „X faktorius. Žvaigždės“ užkulisiuose vadinta jo nugalėtoja tapusi Milita Daikerytė (23). Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ ji pasakoja, kodėl gavo tokią pravardę ir ką teko ištverti, kol išaušo jos šlovės valanda.

Milita turi karčios patirties, kai užlipus ant olimpo, sėkmė ima ir nusigręžia, tad tai, kad ji viso projekto metu buvo laikoma lydere, jai ramybės neatnešė. Laidos viešnia neslepia jautusi žmonių palaikymą ir ją lydinčią sėkmę, ir, žinoma, slapta tikėjosi laimėti, bet „žaidimas yra žaidimas“, tad atsipalaiduoti ir užmigti ant laurų ji sau neleido.

Atsipalaiduoti neteko ir dėl filmavimo metu vykusių netikėtumų, permainingos žiūrovų nuotaikos bei kitų įvykių.

Kelias muzikos ritmu

Militos kelias į muzikos pasaulį prasidėjo dar vaikystėje – ji lankė muzikos mokyklą, muzikos pamokas. Milita prisipažįsta, kad pradėjusi dainuoti daugiau laiko skirdavo pasirodymams nei balso tobulinimui, nes jos dainavimo mokytoja tikėjo, jog jai reikia daugiau rodyti save ir savo talentą. Niekas neabejojo, kad Milita skirta scenai.

Tačiau, kaip viskas greitai prasidėjo, taip viskas netikėtai ir sustojo. Dainininkė atvirai pasakoja, kodėl ji metė sceną ir nusigręžė nuo muzikos – to, kas jai tai puikiai sekėsi.

„Kai esi paauglys – tu viską išgyveni kitaip. Tai buvo tikrai didelis krūvis ant jauno žmogaus pečių, buvo įvairių situacijų – teko kreiptis ir į psichologą, teko ir grįžus namo užsidaryti kambaryje ir prašyti, kad niekas į jį neitų“, – apie sunkias akimirkas pasakoja dainininkė, visuomet būdavusi labai atvira, linkusi kalbėtis ir spręsti problemas, tačiau niekada nerodydavusi savo silpnumo.

Milita Daikerytė šou „X faktorius. Žvaigždės“ / „Fotodiena“ nuotr.
Milita Daikerytė šou „X faktorius. Žvaigždės“ / „Fotodiena“ nuotr.

Jautri ledo karalienė

Milita laidos vedėjai Kristinai Rimienei sako, kad nepaisant šalto įvaizdžio, ji, kaip ir kiti, turi jausmus bei viską jautriai išgyvena. Moteris viską linkusi „susiurbti“ į save ir dirbti su savo emocijomis viduje, niekam apie tai net neįtariant.

Šiandien ji stovi kryžkelėje, ką gi pasirinkti? Jauna moteris jau kurį laiką yra atsidavusi grožio pasauliui, tad laimėjimas televizijos projekte įstūmė ją į keblią situaciją – rinktis dainavimą ar verslą?

Ką pasirinks M.Daikerytė? Šiandien ji – psichologiškai stipri, laimėjimo verta dainininkė ir atsakinga verslininkė. Laidos viešnia taip pat dalija patarimus tiems, kurie svajoja apie dalyvavimą panašiuose televizijos projektuose – kas žino, gal būtent šie patarimai kažkam padės apsispręsti, kuriuo keliu eiti.

 „Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3.

Naujausi straipsniai