Milita Daikerytė apie planus šturmuoti „Euroviziją“: „Jaudinuosi ir nekantrauju“

Milita Daikerytė / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-06 20:06
Praėjusiais metais „X faktoriuje. Žvaigždės“ pergalę iškovujusi Milita Daikerytė toliau tęsia savo muzikinį kelią. Po ilgos pertraukos į sceną žengusi jauna moteris nebenori sustoti, tad savo jėgas ji netrukus išbandys atrankoje į „Euroviziją“.

Gruodžio 23-ąją buvo pranešta, kad iš viso naujų metų „Pabandom iš naujo“ atrankose pasirodys 23 atlikėjai ir grupės. Pirmoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laida per televiziją  bus transliuojama sausio 16 d. 

Praėjusiais metais į muzikinį kelią sugrįžusi Milita taip pat varžysis dėl galimybės atstovauti savo šaliai didžiausiame Europoje dainų konkurse. Ji pasirodys su daina „Shadows“.

Milita Daikerytė / Dainiaus Ščiukos nuotrauka
Milita Daikerytė / Dainiaus Ščiukos nuotrauka

„Truputį sudėtinga šiuo metu organizuoti pasiruošimo etapus, kadangi vieni turi izoliuotis, kiti atlieka koronaviruso testus. Tikrai yra ne vienas trukdis. Manau, šiais metais konkursas visiems taps išbandymu. Vienaip ar kitaip, labai jaudinuosi ir nekantrauju pristatyti savo dainą“, – portalui Žmonės.lt sakė Milita. 

Dainininkė pridūrė, kad kūrinys, su kuriuo dalyvaus, jai yra labai artimas, nes jis yra apie šių dienų aktualijas, problemas pasaulyje ir tarp žmonių.

„Muzikinį kelią pradėjau 11 metų, jis buvo vingiuotas, bet motyvuojantis.

Deja, sėkmė tęsėsi iki kol suaugau, o svajonė stovėti didžiojoje scenoje subyrėjo atrankose į Euroviziją, kai praradau balsą prieš pat pasirodymą. Klausiau savo kūno ir sustojau.

Milita Daikerytė / Justino Auškelio nuotrauka
Milita Daikerytė / Justino Auškelio nuotrauka

Priėmiau tai kaip ženklą, kad nesu tam sutverta ir didžiausią vaikystės svajonę paslėpiau kažkur giliai savyje. Net nesvarsčiau sugrįžti. O nueitą kelią prisimindavau lyg svetimą istoriją.

Turėjo praeiti 6 metai, kad sukaupčiau savo ryžtą ir iškrapštyciau tą giliai paslėptą svajonę“, – su sekėjais Instagrame savo istorija pasidalijo Milita.

Ji prisipažino, kad muzikinis šou „X faktorius. Žvaigždės“ buvo lemtingas.

„Pajaučiau jūsų meilę, kuria ir pati panorau dalintis. O  su jūsų pagalba laimėjusi, žadėjau, kad nesustosiu. Pažadus reikia pildyti.“

Naujausi straipsniai