Milisandros ir Algirdo Radzevičių šeima įsiamžino kalėdinėje fotosesijoje: „Šie metai – ypatingi“

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi Roku /Jelenos Kurbatovos nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Verslininkė Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė kartu su vyru, grupės „Patruliai“ nariu Algirdu Radzevičiumi ir sūnumi Roku artėjant Kalėdoms įsiamžino šventinėje fotosesijoje. Nepaisant sudėtingo laikmečio, šeima nepasiduoda niūrioms nuotaikoms ir geromis emocijomis bei jaukiomis fotosesijos nuotraukomis dalijasi su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Šventinės fotosesijos yra mūsų šeimos tradicija, tačiau dažniausiai jas darome namuose, per pačias Kalėdas. Šiemet netikėtai kilo idėja kartu su vyru ir sūnumi pasidaryt fotosesiją studijoje dar prieš šventes. Šie metai – ypatingi. Tenka daug ką išgyventi, todėl norisi atsiminti net ir tokius laikus. Kažkada atsivertę albumą žiūrėsime į nuotraukas ir žinosime, kad viskas jau praeitis“, – portalui Žmonės.lt sakė Milisandra.

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi / Jelenos Kurbatovos nuotr.

Moteris teigė, kad šeimos vyrams dalyvauti fotografės Jelenos Kurbatovos surengtoje fotosesijoje nebuvo joks iššūkis, o kaip tik – vienas malonumas. „Jie prie kameros jau pripratę, kadangi namuose turi viena paparacę! Mėgstu įamžinti akimirkas, daug fotografuoju, todėl dažnai į kadrą patenka ir Algirdas su sūnumi Roku“.

„Tiesa, ir pati fotosesija buvo labai jauki, nors teko persirenginėti ne vieną kartą bei pozuoti ne vieną valandą, visai nepavargome, atvirkščiai – pasikrovėme gerų emocijų“, – pridūrė ji.

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai su sūnumi / Jelenos Kurbatovos nuotr.

Paklausta, ar dabartinė situacija ir įvestas karantinas negadina šventinio nusiteikimo, Milisandra teigė, kad kartu su šeima stengiasi į viską žvelgti pozityviai ir neigiamas emocijas nustumti širdžiai malonia veikla. 

„Jau nuo pat gruodžio mėnesio pradžios puošiu namus, būdama namuose daugumą dekoracijų sukuriu pati. Visgi, šventės yra ypatingas laikotarpis, todėl ruošimasis joms leidžia nurimti ir vertinti tai, ką turime dabar.“

Milisandra ir Algirdas Radzevičiai / Jelenos Kurbatovos nuotr.

Žinoma moteris užsiminė, kad nors dažniausiai Kalėdas švenčia dideliame giminės rate, šiemet su visais pasimatys nuotoliniu būdu. „Nesinori būti akloms avims ir apsimesti, kad nematome, kas vyksta aplink. Kai viskas aprims, galėsime visi pasimatyti, o dabar šventes pasitiksime tik su artimiausias“, – sakė Milisandra Radzevičienė.

Žiūrėkite fotogaleriją:

Radzevičių šeima – kalėdinėje fotosesijoje (10 nuotr.)
+4
Skaitykite daugiau