Milisandra Radzevičienė – apie kovą su nereikalingais kilogramais: „Reikia nemažai pastangų“

Milisandra Radzevičienė
Šaltinis: Žmonės
AA

Grupės „Patruliai“ nario Algirdo Radzevičiaus žmona ir pati ne vienerius metus scenoje dainavusi su grupe „Blogos mergaitės“ Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė atvirauja, jog ją visuomet vargino amžina kova su nepageidaujamais kilogramais. Moteris ne kartą išbandė įvairias dietas, dietologų konsultacijas, sportą, tačiau pasaulį užklupęs karantinas vėl neigiamai atsiliepė Milisandros figūrai.

Gydytojai dietologai jau ne vieną mėnesį kalba apie karantino neigiamą įtaką žmonių psichologinei būklei bei mitybos ir fizinio aktyvumo rėžimui. Sekmadieniais transliuojamoje TV8 medicinos laidoje „Sveikatos medis“ grupės „Patruliai“ nario Algirdo Radzevičius žmona Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė sutiko papasakoti, jog taip pat susidūrė su šia problema, kuomet karantino laikotarpiu teko nemenkai susirūpinti savo figūra bei svoriu.

„Per karantiną, manau, kaip ir daugelis, priaugau ne vieną kilogramą, kuriuos bandau šalinti. Atidžiai renkuosi produktus, kuriuos vartoju, skaičiuoju kalorijas, stengiuosi nevalgyti vakarais, geriu daug vandens ir sportuoju „online“ treniruotėse“, – pasakoja Milisandra.

Milisandra Radzevičienė

Šiandien sūnų auginanti ir drabužių dizaino salono verslą vykdanti moteris pripažįsta, jog norint gerai jaustis ir dailiai atrodyti, kiekvienam tenka įdėti nemažai pastangų. Milisandra pasakoja ne pirmą kartą kovojanti su priaugtais kilogramais ir yra be galo dėkinga dietologijos specialistams, kurie jai efektyviai pagelbėjo sprendžiant šią problemą.

„Aš labai dėkinga savo mamai, kuri viename žurnale užmatė dietologės Editos Gavelienės straipsnį, kuriame buvo paminėta, jog ji vienai moteriai padėjo numesti svorio. Taip ir man kilo noras susisiekti su ja, sėkmingai ėmėme bendradarbiauti. Jau pusantrų metų laikausi jos sudaryto mitybos plano, kalorijų skaičiavimais. Jos dėka ir mano užsibrėžto tikslo siekimu pavyko atsikratyti tų nereikalingų kilogramų“, – savo istorija dalijasi Milisandra.

Milisandra Kvaraciejūtė-Radzevičienė ir Algirdas Radzevičius / Teodoro Biliūno / „ŽMONĖS Foto“ nuotrauka

Gydytoja dietologė Edita Gavelienė pastebi, kad itin daug žmonių skundžiasi per pandemijos laikotarpiu priaugtais kilogramais. Viena pagrindinių to priežasčių yra patiriamas stresas, kurį malšindami žmonės neretai renkasi nesubalansuotos mitybos ir sveikatai nepalankius maisto produktus.

Medicinos laida „Sveikatos medis“ – sekmadieniais, 12 val. per TV8.

Skaitykite daugiau