Milijonus žiūrovų internete prikausčiusiame koncerte Lady Gaga atliko Charlie Chaplino kūrinį „Smile“

Kadras iš Lady Gaga pasirodymo „One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers“ koncerte
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-04-19 14:55
Balandžio 18 dieną internetu tiesiogiai vyko unikalus koncertas „One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers“. Jame pasirodė tokios žvaigždės kaip „The Rolling Stones“, Andrea Bocelli, Billie Eilish, Alicia Keys, Eddie Vedder, Eltonas Johnas bei daugelis kitų. Viena pagrindinių koncerto organizatorių – Lady Gaga – transliacijos metu atliko ikonišką Charlie Chaplino kūrinį „Smile“.

Prieš savo pasirodymą 34-erių metų pop muzikos žvaigždė kreipėsi į žiūrovus dėkodama jiems už dėmesį. „Man labai didelė garbė būti Pasaulio sveikatos organizacijos ir pasaulio piliečių dalimi, kovojant su Covid-19 ir kaupiant pinigus solidarumo atsako fondui. Man labai rūpi visi medicinos darbuotojai, kurie šiandien rizikuoja savo gyvybe dėl mūsų, – sako Lady Gaga. – Aš galvoju apie juos kiekvieną dieną, meldžiuosi už juos kiekvieną dieną, o taip pat galvoju ir apie jus visus, esančius namuose, kurie norėtų žinoti, kada viskas pasikeis. Šį vakarą, jei galiu, norėčiau jums duoti leidimą bent akimirkai nusišypsoti.“

Kanalai NBC, ABC ir CBS bendradarbiavo transliuodami istorinį įvykį – vėlyvo vakaro pokalbių šou laidų vedėjai Jimmy Fallonas, Jimmy Kimmelis ir Stephenas Colbertas kartu susirinko vesti šį specialų projektą.

Specialioje transliacijoje „One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers“ taip pat dalyvavo vietos ir regionų labdaros organizacijos, teikiančios maistą, pastogę ir sveikatos priežiūrą tiems, kuriems šiuo metu labiausiai reikia pagalbos.

Kelių valandų trukmės koncertas buvo tiesiogiai transliuojamas „YouTube“, „Facebook“, „Instagram“, „Twitter“ ir kitose platformose.

Kviečiame klausytis ir kitų, specialiai šiam koncertui paruoštų muzikos įžymybių pasirodymų nuorodose žemiau:

Naujausi straipsniai