Milijoninį turtą valdanti Rasa Stonienė internete patyrė patyčias: užkliuvo išvaizda, vyras ir net nėštumas

Rasa ir Rimandas Stoniai / T.Biliūno nuotr. ir KK2 stop kadrai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-27 15:20
Verslininkai Rasa ir Rimandas Stoniai valdo turtą, kurio vertė siekia daugiau nei 70 milijonų eurų. Visai neseniai prabangaus gyvenimo akimirkomis socialiniuose tinkluose pradėjusi dalytis Rasa pasakoja, jog sulaukė patyčių ir užgaulių replikų. 

„Kas šlykščiausia, kad už viso to stovi moterys. Moterys, kurios irgi turi vaikus, kurios irgi nėra tobulos“, – laidai „KK2“ atviravo R.Stonienė.

Rimandas Stonys ilgą laiką buvo didžiausias įmonės „Dujotekana“ akcininkas, šiuo metu jam priklauso Kauno termofikacinė elektrinė. Rimando žmona Rasa yra vadinama Žiežmarių gėlių karaliene – šeimai priklauso gėlių verslas. 

Nors daug laiko praleidžia nuosavuose namuose Balyje ir Šveicarijoje, šiuo metu dėl karantino Stoniai gyvena šalia Žiežmarių. Jų dvaro kieme driekiasi didžiulės, išpuoselėtos medžių alėjos, vaikų žaidimų aikštelė, krepšinio aikštė, tvenkiniai, viską saugo apsauga. Prabangus šeimos namas apstatytas antikvariniais baldais, meno kūriniais. Viskas – aukščiausios klasės, rašoma laidos kūrėjų pranešime spaudai. 

Rasos ir Rimando Stonių namai / LNK nuotr.
Rasos ir Rimando Stonių namai / LNK nuotr.

Rasa ir Rimandas Stoniai žurnalistų į savo namus dar niekada nebuvo įsileidę. Niekas apie Rasos ir Rimando gyvenimą nebūtų sužinojęs, jei Rasa nebūtų susikūrusi „Instagramo“ paskyros ir pradėjusi ten kelti video. Rasa socialiniuose tinkluose nesipuikuoja turtais, filmuoja savo buitį. Pavyzdžiui, kaip gamina valgyti.

Kai instagrameriai pamatė, kaip Rasa gyvena, iškart prasidėjo užgauliojimai, patyčios ir neigiami komentarai. Komentatoriai tyčiojosi, kai keturiasdešimties slenkstį peržengusi Rasa Stonienė pastojo ir laukėsi dukrelės. 

„Labiausiai tyčiojosi, kai laukiausi Felicijos. Taip pat tyčiojosi iš sūnaus Matuko. Kas šlykščiausia, kad už viso to stovi moterys. Moterys, kurios irgi turi vaikus, kurios irgi nėra tobulos...  Nemanau, kad 42-ejų metų moteris negali gimdyti, jeigu fiziologiškai tiek tiek vyro, tiek mano sveikata tai leidžia. Kodėl mes to neturime daryti, jeigu tai buvo tokia Dievo valia? Kodėl mes jos neturime priimti?“ – klausė neseniai dukrelės susilaukusi R.Stonienė. 

Rasa Stonienė / LNK nuotr.
Rasa Stonienė / LNK nuotr.
Rimandas ir Rasa Stoniai
Rimandas ir Rasa Stoniai

Internetiniai komentatoriai Rasą jau ne kartą privedė iki ašarų. Žmonės tyčiojosi iš to, kad Rasos vyras už ją vyresnis 24 metais. Tyčiojosi ir iš Rasos išvaizdos. 

„Kažkokios varnalėšos, kažkokios hienos, kaip aš jas išvadinau... Tegu daro mankštas, tegu gamina, tegu skaito, tegu augina vaikus, tegu kažką daro, tuomet neturės laiko tam sąšlavynui, kurį jos daro dabar“, – laidoje atviravo R.Stonienė. 

Rasa turi geriausią draugę, kuriai pasipasakoja visas savo bėdas ir sulaukia užuojautos, jos draugė – garsioji nuomonės formuotoja Viktorija Siegel.

„Mes draugaujame šeimomis, ir, nors ta mūsų draugystė nėra sena, bet ji labai šilta, labai jauki ir labai draugiška. Ir verkiam, kartu, ir šnekam kartu, džiaugiamės kartu, pasimaudom irgi kartu ir pagriliuojam kartu ir atostogaujam kartu Preiloje pas mus“, – pasakojo R.Stonienė. 

Visas reportažas iš Stonių namų – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.

Rasa Stonienė / LNK nuotr.
Rasa Stonienė / LNK nuotr.

Naujausi straipsniai