Milijoninėmis vestuvėmis išgarsėjusi Sandra Skorupskaitė: „Aš visada norėjau būti princese”

Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Pranešimas spaudai
Publikuota: 2021-10-12 11:40
Neseniai spaudoje plačiai nuaidėjo lietuvės Sandros Skorupskaitės vardas. Dviejų vaikų mama po dešimties metų draugystės su verslininku Dario Budimlicu atšoko vestuves, kurių biudžetas perlipo gerokai per milijoną eurų. Šventę devyniasdešimt šešių žmonių komanda planavo beveik trejus metus, ji skendėjo tonose gyvų gėlių. Puotai abejingi neliko ne tik svečiai, bet ir smalsūs socialinių tinklų komentuotojai, kurie dar iki šiol aptarinėja geriausiomis instagraminėmis itališkomis vestuvėmis tituluojamą šventę, tačiau tik patys artimiausi žino, jog ši šventė yra tikrų tikriausia šiuolaikinės Pelenės istorija.

Pasirodo, dar prieš trejus metus Sandros ir Dario gyvenimas atrodė visiškai kitaip. Pavydūs liežuviai, aptarinėdami Sandros gyvenimą, nevengė replikų neva gražuolė Lietuvą paliko ieškodama lengvo gyvenimo ir Vokietijoje susirado milijonierių, tačiau tai ne visai tiesa, LNK laidoje „Bus visko“ prisipažino Sandra.

„Sako, susirado milijonierių. Kai mes susipažinome su Dario, jis skendėjo skolose. Viskas buvo užstatyta: namai, automobilis, verslas nesiklostė taip gerai, kaip norėtųsi. Mums prireikė net šešerių metų, kad atsidurtume ties nuliu”, – laidoje atvirauja Sandra.

Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.
Sandra Skorupskaitė ir Dario Budimlicas su vaikais / Asmeninio albumo nuotr.

Moteris prisipažins, kad nuo pirmos pažinties dienos Dario nuo jos neslėpė savo finansinės situacijos, o jų pirmasis automobilis tik juokais buvo vadinamas „Ferrariu“.

„Turėjom seną „Opelį“, kuris taip garsiai dirbdavo, kad iš toli girdėjosi, kad mes atvažiuojam. Draugai juokais vadindavo jį „Ferrariu“. Prireikė devynerių metų, bet šiandien mes turime tikrą „Ferrarį“ savo garaže”, – apie savo sėkmę pasakoja Sandra.

Sandros Skorupskaitės gyvenimo akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Sandros Skorupskaitės gyvenimo akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.

Laidoje „Bus visko“ Sandra atverė savo naujų, net 1600 kvadratinių metrų namų duris Dubajuje. Parodys dvidešimt penkių metrų baseiną, tarnų kambarius ir savo prabangius automobilius, tačiau nesigėdys prisiminti ir praeitį. Vienkiemyje užaugusi mergina žino kas yra skurdas, priklausomybių trintis tėvas ir vieniša, vos galą su galu sudurianti mama, kuri dėl geresnio vaikų rytojaus išvyko į Vokietiją dirbti valytoja.

„Bet aš visada norėjau būti princese, – šypsosi Sandra. – Mes gyvenom labai skurdžiai. Po Kalėdų eglute su broliu gaudavom mamos megztus žaislus. Mokyklos valgykloje valgėm su talonėliais ir nuolat kentėm bendraamžių patyčias. Dėl to esu pakeitusi net keturias mokyklas“.

Sandros Skorupskaitės gyvenimo akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.
Sandros Skorupskaitės gyvenimo akimirkos / Asmeninio albumo nuotr.

Vokietijoje Sandros mama stengėsi įsitvirtinti kuo greičiau, kad galėtų atsivežti ir savo vaikus. Kai Sandrai buvo keturiolika, į devintą klasę jau ėjo Vokietijoje, ten ir baigė mokyklą. Pradžioje nežinojusi, kokią karjerą nori pasirinkti, nusprendė dirbti įvairius atsitiktinius darbus, o sutikusi savo dabartinį vyrą, kartu įkūrė statybų kompaniją, kuri šiandien šeimai sukrovė milijonus.

Fotogalerija:

Laidoje „Bus visko“ Sandra prisimena prieš metus įvykusią akistatą su mergina, kuri mokykloje tyčiojosi labiausiai.

„Grįžau į Marijampolę, apsilankiau prekybos centre ir pamačiau ją dirbančią kasininke. Kai padaviau pinigus už prekes, ji man suskaičiavo grąžą, sakau jai – gali pasilikti. Ta mergina sugriovė mano vaikystę, tačiau aš šiandien gyvenu svajonių gyvenimą, o ji dirba tai, ką dirba”, – pasakoja Sandra.

Kaip Sandra susipažino su savo vyru ir vaikų tėvu bei ką atsako į kaltinimus, neva prieš sutinkant Dario dirbo eskorto mergina – antradienio vakarą laidoje „Bus visko“, 20 val., per LNK.

Naujausi straipsniai