Milijonierius verslininkas Žilvinas Marcinkevičius skiriasi su žmona Eda

Žilvinas Marcinkevičius su žmona Eda / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-03-06 14:07
Skiriasi vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų, buvęs „Vilniaus prekybos“ bendraturtis Žilvinas Marcinkevičius ir jo žmona Eda Marcinkevičienė.

Milijonieriaus Žilvino Marcinkevičiaus ir Edos Marcinkevičienės, milijardieriaus Nerijaus Numos (buvęs Numavičius) sesers skyrybų prašymas pasiekė teismą. Jų byla pirmadienį bus nagrinėjama Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Marcinkevičiai prašymą skirtis pateikė bendru sutarimu, todėl tikėtina, kad procesas neužtruks ir skyrybos įvyks net jiems nepasirodžius teismo salėje, praneša portalas 15min.

Pora kartu augina dvi dukras ir sūnų.

Žilvinas Marcinkevičius su žmona Eda / Viganto Ovadnevo nuotr.
Žilvinas Marcinkevičius su žmona Eda / Viganto Ovadnevo nuotr.

Žilvinas Marcinkevičius yra įvardijamas, kaip vienas turtingiausių Lietuvos verslininkų. Žurnalo „TOP“ duomenimis, jo turtas šiuo metu vertinamas 405 mln. eurų. 

Tiesa, jo vykdomoje veikloje netrūko netikėtų posūkių. 2016-ųjų pavasarį jis tyliai nutraukė ryšius su „Vilniaus prekybos“  grupe ir buvusiems partneriams pardavė 15 proc. akcijų paketą. Sandorio vertė viršijo 160 mln. eurų. „Vilniaus prekybos“ grupės veikloje Ž.Marcinkevičius aktyviai nedalyvauja beveik dešimtmetį, kai žlugo jo kuruotas LEO LT projektas. 2010 m. jis buvo išvykęs gyventi į Airiją.

Portalo Alfa.lt duomenimis, įsiplieskus buvusių bendražygių konfliktui, kurio priešingose pusėse atsidūrė Nerijus Numa ir Mindaugas Marcinkevičius, Ž.Marcinkevičius kurį laiką atvirai nestojo nei į jaunėlio brolio, nei į ilgamečio kolegos N.Numavičiaus pusę. Tačiau 2018 m. pasirodė informacijos, kad Ž.Marcinkevičius jungiasi prie savo brolių Mindaugo bei Gintaro, Juliaus Numavičiaus ir Dariaus Nedzinsko kovoti dėl didesnio atlygio už akcijas.

Naujausi straipsniai