Milijonierius Ilja Laursas: „Pagal daugelį parametrų Lietuva yra vos ne geriausia šalis gyventi“

Ilja Laursas / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-05 11:11
Liepos 6-ąją televizorių žiūrovai išvys išskirtinę „KK2 penktadienio“ laidą, kurioje dalyvaus garsiausi Lietuvos Mindaugai bei žymiausi tautiečiai, besididžiuojantys būdami lietuviais, o 21 val. kartu su visa Lietuva Tautinę giesmę giedos LNK laidų vedėjai ir darbuotojai.

Vienas tituluočiausių Lietuvos imtynininkų Mindaugas Mizgaitis laidoje pasakos, kad liepos 6-ąją pradėjo švęsti tik tuomet, kai baigė sportininko karjerą. „Žmona pasveikindavo, ir viskas. Kai sportuodavau, dažniausiai liepos 6-ąją būdavau išvykęs. O stovyklose per dieną būna trys treniruotės, pietų miegas ir ten niekam neįdomios nei Mindauginės, nei Antaninės“.

Laidoje taip pat dalyvaus ir vienas žinomiausių verslininkų Ilja Laursas, kuris sakys, kad jam Lietuvoje gyventi gera: „Fiziškai daugiausia laiko praleidžiu Lietuvoje ir tikrai manau, kad čia yra labai gera gyventi. Jeigu žiemą šiek tiek daugiau saulė šviestų, būtų visiškai idealu. Pagal daugelį parametrų Lietuva yra vos ne geriausia šalis gyventi“.

Kitas laidos dalyvis – lektorius Mindaugas Vidugiris. Vyras pasakos, kad Mindaugo vardas suteikiamas ypatingiems žmonėms: „Visi sudurtiniai lietuviški vardai yra labai seni. Ir jeigu žiūrėtume giliau, tai Mindaugas - tas, kas turi minčių ir geba jas išspręsti ir priimti sprendimus. Šias vardas yra duodamas tokiems žmonėms, kurie geba spręsti tai, ko kiti nesugeba”.

Atlikėjas Mindaugas Mickevičius-Mino laidoje sakys, kad tikrąjį jo vardą užsieniečiams yra sunku ištarti, todėl teko susigalvoti trumpinį, kuris sėkmingai prigijo. „Būnant užsienyje mano vardą labai iškraipydavo. Kai buvau studentas, važinėjau į užsienius dirbti ir studijuoti, tai būdavau ten ir Mindugas ir Mindogas, sumaniau, kad tiesiog paimsiu pirmas tris raides ir sutrumpinsiu iki itališko vardo Mino“, – laidoje kalbės Mindaugas Mickevičius-Mino.

Laidoje taip pat dalyvaus buvęs ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius, grupės „Quens of Roses“ narės Dileta Meškaitė-Kisielienė ir Akvilė Kisielienė, fotografas Marius Jovaiša, laidos metu koncertuos grupė „4Roses“, merginų grupė „La forza“, atlikėjas Justinas Lapatinskas, grupė „El Fuego“, atlikėjas Dainotas Varnas.

„KK2 penktadienis“ – jau rytoj, penktadienį, liepos 6-ąją, 19.30 val.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai