Milijonierius Aaronas Perezas ir Sezzy siautė Las Vegaso naktiniuose klubuose – išleido tūkstančius

Sezzy ir Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-06-09 11:34
Šiuo metu Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV) viešintis atlikėjas Sezzy ten nešvaisto laiko veltui. Naujas atlikėjo bičiulis ir rėmėjas, Lietuvoje išpopuliarėjęs Aaronas Perezas ten padeda atlikėjui siekti karjeros aukštumų. Tačiau be darbų garsūs vyrai spėjo kaip reikiant nusiaubti išskirtinius JAV naktinius klubus.

„Per pastarąsias 48 valandas miegojome gal tik 8“, – juokėsi linksmybes mėgstantis verslininkas, milijonierių pažinčių portalo „MatchMillion“ įkūrėjas A. Perezas, paklaustas apie pastarųjų dienų siautulį. Nuo šiol jo kompanija tapo Sezzy rėmėja. Kartu su iš Lietuvos atvykusiu atlikėju Aaronas rengia susitikimus Amerikoje su įtakingais pramogų pasaulio atstovais, dirbančiais su vietos superžvaigždėmis. Artimu metu, tikimasi, Sezzy pristatyti Amerikos rinkai.

Tačiau po darbų nauji pramogų pasaulio bičiuliai leido sau atsikvėpti. Iš Los Andželo, kur dirbo verslo reikalais, Aaronas ir Sezzy trumpam nuskrido į Las Vegasą – garsią Amerikos linksmybių sostinę.

„Las Vegase linksminomės audringai, ten praleidome dvi paras. Sezzy skrido kartu su manimi. Mano kompanija „MatchMillion“ viską apmokėjo“, – neslepia Amerikos turtuolis.

Nuotraukose iš vakarėlių matosi, kad vyrukai linksminasi su pusnuogėmis merginomis, vaišinasi gėrimais. „Vienas iš vakarėlių buvo prie baseino. Todėl tos mergaitės ir buvo išsinuoginusios. Labai smagus laikas“, – šypteli pašnekovas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Tiesa, tokios pramogos klubuose atsiėjo nepigiai. Daug laiko Aaronas ir Sezzy praleido prestižiniame „Marquee“. Už du butelius gėrimo vyrai paklojo pasakiškus pinigus – 1900 JAV dolerių (apie 1750 eurų). Kitame klube už kelis butelius sumokėjo dar daugiau – 2200 JAV dolerių (apie 2040 eurų). Tačiau už tai jie gavo ne tik patį gėrimą, tačiau ir specialų aptarnavimą.

Paklaustas, kaip dažnai vyksta linksmintis iš Los Andželo, kur gyvena, į Las Vegasą, milijonierius A. Perezas patikino, kad bent kartą per mėnesį apsilanko linksmybių sostinėje. „Turiu ten savo nekilnojamojo turto, šiame mieste gyvena mano klientai.  Las Vegase ir padirbu, ir pasilinksminu. Kas gali būti geriau?“ – nusijuokia Aaronas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paprašytas palyginti naktinį gyvenimą Amerikoje ir Lietuvoje, pašnekovas neslėpė simpatijų mūsų šalies klubams. Prabangų gyvenimą dievinantis 26-erių Aaronas tikina, kad mūsų naktinių klubų privalumas – juose esantys žmonės. „Man labai patinka tas vienybės jausmas. Man patinka jūsų naktiniai klubai, ten galima labai gerai praleisti laiką. Nekantrauju kada šią vasarą vėl atvyksiu į Lietuvą ir gerai pasilinksminsiu Palangoje“, – sako A. Perezas.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai