Milijonierių Aaroną Perezą skurdi vaikystė paskatino dirbti nuo mažų dienų

Aaronas Perezas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-02-27 13:52
Apie turtuolio Aarono Perezo milijonus girdėjo daugelis, tačiau tik retas žino, kaip 27-erių metų vaikinas juos užsidirbo bei kokį kelią turėjo nueiti iki to, kad šiandien galėtų save vadinti sėkmingu vyru.

Laidoje „Bus visko“ sekmadienį Aaronas prisipažins, kad kilo iš neturtingos šeimos, o vaikystę praleido namelyje ant ratų. Kol tėvas sėdėjo kalėjime, mama dirbo grožio salone ir augino sūnų viena. Šiandien Aaronas įsitikinęs, kad skurdi vaikystė paskatino jį svajoti ir išmokė siekti tikslų.

Pirmuosius milijonus sumanus vaikinas užsidirbo dar būdamas paaugliu. Nuo vaikystės labai domėjosi informacinėmis technologijomis, programavimu. Kartą sumąstė kaip pagerinti socialinių tinklų kokybę ir tai buvo jo kelio į sėkmę pradžia. 

„Mokykloje man sekėsi siaubingai, aš ją vos baigiau, tačiau tai buvo ne todėl, kad bučiau kvailas. Tuo metu buvau per daug susikoncentravęs į savo verslą, mano metinės pajamos buvo didesnės nei visos mokyklos biudžetas“, – laidoje „Bus visko“ prisimins Aaronas.

Baigęs mokyklą Aaronas išvyko į Los Andželą studijuoti savo mėgstamą specialybę, kur universitetą baigė su daugybe pagyrimų. Šiandien Aaronas veda paskaitas daugiatūkstantinėms auditorijoms apie IT bei marketingines strategijas daktarams, plastikos chirurgams bei odontologams. Tačiau socialiniai tinklai iš vyro gyvenimo nepasitraukė. Pasirodo būtent jie atvedė Aaroną į Lietuvą, laidoje prisipažins milijonierius.

„Viskas prasidėjo prieš tris metus, kuomet susipažinau su lietuve pažinčių svetainėje skirtoje vienišiems milijonieriams bei merginoms trokštančioms tapti jų gyvenimo dalimi. Tuomet kilo mintis, aš galėčiau sukurti tokį puslapį, tik dar geresnį. Ir man pavyko! Prieš porą mėnesių jį pardaviau už kiek daugiau nei 400 000 dolerių, tai beveik pusė milijono dolerių“, – atviravo vaikinas.

 

Kas buvo toji mergina Aaronas nenorėjo atskleisti, tačiau sako, kad lietuvių tokiuose puslapiuose labai daug. Vien jo parduotoje svetainėje buvo prisiregistravę 10 tūkstančių merginų iš Lietuvos. Šiandien naują pažinčių svetainę sukūręs turtuolis merginoms ieškančioms prabangaus gyvenimo, prisipažįsta, kad mūsų kraštietės labai populiarios tarp amerikiečių. 

„Amerikiečiai nebenori susitikinėti su vietinėmis merginomis. Didmiesčiuose iki trisdešimties moters nepriversi tekėt. Amerikietės nebenori gimdyti vaikų, gaminti valgyt, tvarkytis namu. Aš neturiu nieko prieš pakviesti kartais valytoja, bet ta lygių teisių kultūra Amerikoje pasiekė aukščiausią feminizmo lygį“, – sako Aaronas.

Vyras atvirauja, kad kai esi sėkmingas nori turėti šeimą kuo anksčiau, tuo tarpu Lietuvoje vis dar gajus tradicinės šeimos modelis. Mūsų moterys kitokios nei amerikietės, jos myli vaikus ir moka rūpintis šeima. Dažniausiai tai joms aukščiausias prioritetas. Tuo tarpu paklaustas ar nebijo susidurti su lengvų turtų medžiotojomis, vyras atsako – nei kiek, barakudas jis pažįsta iš labai toli.

„Mes gyvename sąlyginiame pasaulyje. Aš tikrai nesišvaistau prabangiais pirkiniais, neperku kiekvienai sutiktai Hermes ar Chanel rankinių, kitų prabangių daiktų. Žinoma, moteris esanti šalia manęs gyvens prabangų gyvenimą, bet tik todėl, kad aš tokį gyvenu. Juk nepradėsiu valgyti prasto maisto vien tam kad jos neišlepinčiau“, – laidoje jis.

Vis tik pažinčių svetainė, kurioje milijonieriai, kurie privalo nurodyti savo pajamas, o merginos – ne, kelia dviprasmiškų minčių. Tačiau Aaronas nemano, kad šios moterys sugadintos ar jų vertybės būtų neteisingos, priešingai, puikiai supranta tas, kurios nori savo gyvenimą susieti su sėkmingu vyru.

 

„Nematau absoliučiai nieko blogo, jei moteris nori praleisti visą likusį gyvenimą su sėkmingu vyru, tokiu, kuris yra ambicingas, kaką daro su savo gyvenimu ir yra teisingam kely“, – gindamas liaudyje vadinamas barakudas sako Aaronas.

Nors pagrindinis Aarono verslas orientuotas į bendradarbiavimą su įvairių specialybių daktarais, vyras neapleidžia socialinių tinklų nuo kurių pradėjo savo kelią į sėkmę. Pardavęs vieną pažinčių svetainę skirtą merginoms ieškančioms vienišų milijonierių, Aaronas sukūrė kitą – skirtą kelionių aistruoliams. Šį svetainė atvers galimybę prabangiai keliauti net tiems, kurie patys negali sau to leisti.

„Tai tokia pat svetainė kaip ir bet kuri kita. Būkime atviri patys sau, į pažinčių svetaines žmonės nesirenka praplėsti pažinčių rato. Čia tas pats kas sakyti, kad žiūriu porno filmus dėl geros vaidybos, tai nesąmonė, juk taip nėra. Žinoma visuomet atsiras žmonių su blogais ketinimais, bet mano pagrindinis tikslas sukurti tokią vietą, kus susipažinę žmonės pamiltų vienas kitą“, – gražiomis mintimis apie svetainę dalinosi Aaronas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai