Milijonieriaus Aarono Perezo mylimoji 16-metė Urtė: „Neketinu atsisakyti žmogaus dėl kitų pavydo“

Aaronas Perezas su savo mergina Urte / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-27 09:35
Daili, protinga ir empatiška – tokia yra jaunojo turtuolio iš Amerikos Aarono Perezo, kuriam šiuo metu 28-eri, mylimoji Urtė. Nors mergina yra 12 metų jaunesnė už mylimąjį, tačiau tai netrukdo jai būti su juo ir džiaugtis santykiais. Urtė pirmą kartą prabilo apie pažintį su milijonieriumi.

Urte, jau ne vieną mėnesį draugauji su Aaronu. Kaip susipažinote?

Aaronas buvo santykių iniciatorius, jis man parašė pirmas, taip pradėjome vis daugiau ir daugiau bendrauti, kol galiausiai susitikome ir supratome, kad nebegalime vienas be kito.

Vieša paslaptis, kad judu skiria didelis amžiaus skirtumas. Ką apie tai manai? Ar tai nėra kliuvinys santykiams?

Amžiaus skirtumas nei man, nei Aaronui niekada nebuvo problema mūsų santykiuose. Nuo pirmų dienų bendravimo supratome ir priėmėme vienas kitą su visais pliusais ir minusais. O pykčių dėl amžiaus skirtumo nėra buvę. Esu laiminga turėdama žmogų, kuris turi gyvenimiškos patirties ir ja su manimi dalijasi.

Koks Aaronas yra santykiuose?

Aaronas visada palaiko, išklauso ir pataria, nesvarbu, ar tai būtų svarbios asmeninės problemos, ar tiesiog rūpesčiai mokykloje, ar su draugėmis. Jis galėtų valandų valandas su manimi kalbėtis vien tam, kad pakeltų nuotaiką. Esu laiminga žinodama, kad jis visada mane supras, patars ir prajuokins!

Kaip dažnai bendraujate, ką veikiate susitikę?

Susitinkame gana dažnai, retas atvejis, kad vienas be kito praleistume ilgiau nei mėnesį. Dažnai keliaujame, kartu pažįstame naujus miestus, šalis, tačiau lygiai taip pat mielai leidžiame dienas namuose Los Andžele tiesiog žiūrėdami filmus, leisdami laiką su augintiniais.

Pati esi dar moksleivė, kuo, be mokslų, užsiimi?

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Aš dievinu keliauti, nes galiu pažinti kitas kultūras, meną, maistą. Bet šiuo metu mokausi mokykloje, todėl stengiuosi susikoncentruoti į mokslus ir siekti gerų rezultatų, nes kelionės atima pakankamai laiko. Be to, esu baigusi dailės mokyklą, gal net ateitį norėčiau sieti su menu.

Ar norėtum persikelti pas į Aaroną į Jungtines Amerikos valstijas?

Žinoma, norėčiau persikelti gyventi su Aaronu. Kartu būname gana dažnai, tačiau kuo toliau, tuo sunkiau tampa be vienas kito išbūti net savaitę.

Ar tavęs nebaugina faktas, kad kartą Aaronas jau buvo vedęs lietuvaitę, bet su ja išsiskyrė?

Daug žmonių klausia, ar manęs nebaugina nesėkmingai pasibaigusi Aarono santuoka su lietuve. Ne, manęs tai visiškai nebaugina, tai yra mūsų santykiai ir tik mes kuriame, kaip jie klostysis ateityje. Jokie Aarono buvę santykiai tam reikšmės neturi ir manęs nė kiek nejaudina. Juk vienos durys užsidaro tam, kad kitos atsidarytų.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

O kaip matai jūsų santykius po mėnesio, metų ar penkerių?

Mes labai pasitikime vienas kitu. Tiek Aaronas, tiek aš į mūsų santykius žiūrime rimtai ir esame tikri, jog norime visada būti vienas su kitu. Po mėnesio, metų ar penkerių gyvenimą įsivaizduojame laimingi drauge, o per daug galvoti ir dalintis ateities planais nenorime, nes gyvenimas nenuspėjamas, tiesiog džiaugiamės kiekviena diena praleista kartu ir esame labai laimingi bei įsimylėję.

Žinoma, daug žmonių žiūri itin skeptiškai į mūsų santykius, tačiau vieninteliai žmonės, kurių nuomonė mums kažką reiškia, yra mūsų artimųjų. O kiekvienas kitame žmoguje matome savo atspindį, tad jeigu kiti sako, jog mes kartu vien dėl pinigų, mano jaunystės ar pramogų, geriau tegul susirūpina savo vertybėmis. Aš neketinu atsisakyti žmogaus, kuris visada manimi rūpinasi ir taip stipriai myli, dėl aplinkinių pavydo ar to lietuviško skeptiškumo.

Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“

Naujausi straipsniai