„Milijoną mamų“ įžeidusios atvirukų kompanijos atsiprašymas nesužavėjo E. DeGeneres

Ellen DeGeneres
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-16 12:09
Prekinio atvirukų ženklo „Hallmark Cards“ vykdomasis direktorius viešai atsiprašė visuomenės dėl savo sprendimo kompanijos reklamose kalbėti apie tos pačios lyties poras. Toks jo žingsnis sulaukė laidų vedėjos Ellen DeGeneres ir politiko Pete'o Buttigiego pasipiktinimo.

Bendrovės „Hallmark Channel“ reklamos, vaizdavusios tos pačios lyties asmenų meilę, sukėlė konservatyvios sąjungos „One Million Moms“ („Milijonas mamų“) nepasitenkinimą. „Hallmark Channel“ reklamose buvo kalbama apie tos pačios lyties asmenų sąjungą įteisinančią įmonę „Zola“.

Vos pasirodžius kelioms reklamoms, „Hallmark“  sulaukė aršios kritikos, o visuomenė buvo raginama boikotuoti socialines medijas. 

„Hallmark“ netrukus pareiškė, kad „ištaisys savo klaidą“ ir bandys atnaujinti susitarimą bei partnerystę su „Zola“.

„Labai atsiprašome tų, kuriuos šiuo sprendimu įžeidėme“, – viešai pareiškė kompanijos prezidentas Mike‘as Perry.

Jis pridėjo, kad nuo šiol „Hallmark Cards“ LGBTQ klausimais bus atsargesni, ir kad prekinis ženklas „tiksliau reprezentuos“ socialines grupes.“

Ellen DeGeneres ir Portia de Rossi / „Scanpix“ nuotr.
Ellen DeGeneres ir Portia de Rossi / „Scanpix“ nuotr.

Sprendimas, reklamas, liečiančias tos pačios lyties asmenų sąjungą, sustabdyti ar „iškarpyti“, sulaukė amerikiečių politiko, aktyviai kovojančio už homoseksualų ir visos LGBTQ bendruomenės teises, Pete‘o Buttigiego ir TV laidų vedėjos, lesbietės Ellen DeGeneres pasipiktinimo.

„Argi dabar ne 2020-ieji? „Hallmark Channel“ ką jūs sau manote? Pasiaiškinkite. Visi jūsų klausome įtempę ausis“, – rašė Ellen DeGeneres.

Temos:
Aktualu Naujiena

Naujausi straipsniai