Milijardierius nusipirko ir salą, ir ten skraidinančias oro linijas

Larry Ellisonas / Reuters/Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-28 09:19
Milijardierius Larry Ellisonas tęsia apsipirkimą Ramiojo vandenyno regione. Pernai vyras už 600 mln. eurų nusipirko 365 kvadratinių kilometrų Lanai salą Havajuose. Dabar šeštas pagal turtingumą pasaulio žmogus įsigijo ir oro linijas, skelbia „Spiegel“.

Programinę įrangą kuriančios ir prekiaujančios kompanijos „Oracle“ įkūrėjas ir prezidentas L.Ellisonas įsigijo oro bendrovę „Island Air Honolulu“. Sandorio suma neskelbiama.

„Jis turi vaizduotę ir išteklių, tad „Island Air“ pakels į naujas aukštumas“, – trečiadienį Honolulu sakė kompanijos vadovas Les Murashige.

„Island Air“ skraido į Havajų salas ir per savaitę atlieka 224 skrydžius. Lėktuvai skris ir į milijonieriui priklausančią Lanai salą. 98 proc. jos priklauso L.Ellisonui. Šioje saloje gyvena 3 100 žmonių. Anksčiau sala priklausė milijardieriui Davidui Murdockui.

Finansuoti aviakompaniją L.Ellisonui nekils jokių problemų. „Oracle“ savininko turtas, žurnalo „Forbes“ duomenimis, vertinamas 41 mlrd. dolerių. JAV jis yra trečias pagal turtingumą žmogus. L.Ellisoną lenkia tik „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas ir investuotojas Warrenas Buffettas.

15min.lt

Naujausi straipsniai