Milijardieriaus J.Caudwello staigmena Modestai Vžesniauskaitei: sugrįžusi namo su kūdikiu neteko amo

Modesta Vžesniauskaitė ir Johnas Caudwellas / Valerijos Maselli ir socialinių tinklų nuotrauka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-07-05 21:24
Britų milijardierius Johnas Caudwellas (68) mylimajai Modestai Vžesniauskaitei (37) ir jų kūdikiui surengė staigmeną – sugrįžusius namo iš kelionės į Stafordšyrą, porą su kūdikiu ant rankų pasitiko bičiuliai, didžiulis sveikinimo plakatas ant prabangaus namo, tortas ir balionai.

Staigmenos idėją Johnas Caudwellas aprašė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Kartu britų milijardierius pasidalijo ir netikėto sutikimo akimirkomis.

„Buvo ypatinga proga – su Modesta, Leonardu, Williamu Johnu ir, žinoma, Cookie (augintiniu) grįžome namo į Stafordšyrą.

Nustebinau juos paslapčia surengtu sutikimo vakarėliu. Jie iš tiesų buvo nustebę! Įsukę į įvažiavimą, pamatėme balionais išpuoštą arką – ženklą, kad kažkas yra kitaip; paskui, privažiavus arčiau namo, jie pamatė užrašą „Sveiki sugrįžę namo“, galiausiai, pasukus už kampo, išvydo visą klegančią džiugią grupę – artimuosius, tai pat ir mano sūnų Jacbi, ir brangius draugus“, – staigmenos akimirkas socialiniame tinkle aprašė  J.Caudwellas.

Johno Caudwello staigmena mylimajai Modestai Vžesniauskaitei
Johno Caudwello staigmena mylimajai Modestai Vžesniauskaitei

Britų milijardierius užsiminė, kad kol jis su Modesta ir kūdikiu buvo kelyje, staigmena pasirūpino jo darbuotojų komanda.

„Neįsivaizduoju kaip, bet šauniajai mano darbuotojų komandai pavyko suorganizuoti netgi puikų orą, o ta proga Anglijos futbolo komanda nugalėjo vokiečių futbolininkus! Be galo džiaugiuosi parvykęs namo. Tai – naujo nuostabaus etapo, mūsų šeimos gyvenimo pradžia“, – pridūrė jis ir pasidalijo staigmenos akimirkomis.

Netikėtos staigmenos akimirkomis socialinėje erdvėje pasidalijo ir pati Modesta Vžesniauskaitė.

„Po 9 metų kovos dėl galimybės turėti pilną šeimą... Šiandien su ašaromis akyse nerandu žodžio, kaip pasakyti, kad esu dėkinga už tavo meilę, rūpestį, palaikymą, kantrybę... ir visa, ką darai dėl mūsų, Johnai Caudwellai. Tu esi kiekvienas šis žodis ir tu man esi viskas“, – savo mylimajam dėkojo buvusi olimpietė.

Primename, kad olimpietė Modesta Vžesniauskaitė kartu su vyru britų milijardieriumi Johnu Caudwellu šių metų kovo mėnesį susilaukė sūnaus. Laimingi tėvai mažylį pavadino Williamu Johnu.

Naujausi straipsniai