Milijardieriaus Elono Musko tėvas atsakė į sūnaus kaltinimus blogio įsikūnijimu

Elonas Muskas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Inovacijų genijumi tituluojamas, įvairių kompanijų įkūrėjas, tarp jų – ir „Tesla" bei „SpaceX" – Elonas Muskas (46) valdo 20 milijardų JAV dolerių turtą, jo planuose – apgyvendinti Marso planetą. Ištekėti už šio milijardieriaus svajoja daugybė moterų pasaulyje, tačiau nei jų palankumas, nei turtas nekompensuoja to, ko taip trūksta – harmonijos šeimoje.

Neseniai amerikiečių žurnalui „The Rolling Stones" Elonas Muskas atvėrė, kad iki šiol išgyvena šeimos dramą – nesutarimus su 72 metų tėvu inžinieriumi Errolu Musku.

„Jis buvo siaubingas žmogus – net neįsivaizduojate koks! Mano tėvas nuolat tarsi kūrė blogį, jis netgi jį planuodavo. Jis atliko visus nusikaltimus, kokius tik įmanoma", – pasakojo garsus vyras su ašaromis akyse.

Elonas su tėvu nebendrauja pastaruosius pusantrų metų. Errolas Muskas nustebino vyriausius savo vaikus susilaukęs dar vienos atžalos – su kur kas jaunesne drauge. Elonas Muskas dar turi verslininką brolį Kimbal Musk ir seserį filmų kūrėją Toscą Musk.

Kurį laiką Errolas Muskas nekomentavo savo santykių su garsiu sūnumi, tačiau neseniai davė interviu „The Mail on Sunday" leidiniui. Jis pakvietė žurnalistus į savo namus Pietų Afrikos Respublikoje ir pareiškė, kodėl jo sūnus apie tėvą atsiliepia taip neigiamai.

Pasirodo, kartą Errolui Muskui buvo pateikti kaltinimai dėl žmogžudystės – jis nušovė tris vyrus, įsibrovusius į jo namus. Vėliau teismas išteisino Errolą, nes tai buvo savigyna. Tačiau įvykis paliko Elonui gilų pėdsaką.

Errolas Muskas /  „The Mail on Sunday" nuotr.
Errolas Muskas /  „The Mail on Sunday" nuotr.

„Elonas privalo suaugti. Jam reikia nugalėti save. Neketinu sūnui atsakyti tuo pačiu tonu, kokiu jis kalba apie mane. Luktersiu, kol jam galvoje prašviesės, nes kol kas kelia isteriją lyg išlepintas vaikas. Jis gali gauti viską, ko jam reikia, o dabar aš jam atrodau piktas monstras, – kalbėjo Errolas Muskas. - Į mokyklą vaikus veždavau „Rolls-Royce Corniche" kabrioletu, auginome grynakraujus žirgus, kuriais atžalos galėjo jodinėti, be to, kai vaikams sukako 14 metų, padovanojau jiems po motociklą. Jie išlepę, štai kodėl taip šiandien elgiasi Elonas".

Visa tai jis išsakė ramiai šypsodamasis – Errolo aplinka žino, kad vyras turi puikų humoro jausmą. Kaip rašoma „The Mail on Sunday", Errolo Musko garaže stovi „Bentley Continental", jis turi ir jachtą. Namus puošia vaikų nuotraukos, tarp jų – ir Elono. Kažkada Muskų šeima buvo laiminga ir susitelkusi. Errolas Muskas pripažino, kad skyrybos su žmona Maye Musk (69) po 16 bendrų gyvenimo metų įvyko dėl jo kaltės.

„Maye buvo labai graži, tačiau aplink visuomet būdavo gražesnių ir jaunesnių merginų", – prisipažino vyras.

Maye Musk

Elonas Muskas apibūdina savo vaikystę kaip kankinančią, jis jautėsi temdomas tėvo šešėlio, be to, visuomet sulaukdavo pašaipos dėl gabumų tiksliesiems mokslams.

„Sūnus pademonstravo dosnumą pripažindamas, kad savo vidinį „mokslinį geną" vis dėlto paveldėjo iš manęs", – į tai atsakė Errolas Muskas.

38. „Tesla Motors“ generalinis direktorius Elonas Muskas

Kai 2002 m. Elonas, jau uždirbęs pirmą savo milijardą, pasiūlė tėvui iš PAR persikelti į Jungtines Amerikos Valstijas kartu su antrąja žmona, šis atsisakė. Tėvas mano, kad sūnus tai priėmė kaip įžeidimą ir tai tapo nesutarimų pradžia. Dar kartą jis labai nemaloniai nustebo prieš pusantrų metų, kai atskridęs į Keiptauną nuosavu lėktuvu pasveikinti tėvo su gimimo diena, išvydo jo 30 metų draugę besilaukiančią.

„Dabar mūsų sūnui 10 mėnesių – labai jį myliu, nors tai buvo neplanuotas vaikas. Aš netgi paprašiau DNR tyrimo, kad būčiau tikras, jog esu tėvas. Kai žinią pranešiau vaikams, tikėjausi jų palaikymo, tačiau jie išvadino mane bepročiu ir sakė, kad mane reikia išvežti į senelių namus. Įsiūtis neaplenkė ir Elono, be to, tuo metu, kai jis žurnalistams pasakojo apie mūsų santykius, buvo išsiskyręs su mylimąja Amber Heard ir dėl to kentėjo. Suprantu jį, aš ne piktas žmogus, be to, neturiu dėl ko gailėtis. Aš tiesiog tėvas, kuris myli visus savo vaikus, jaučiusoi laimingas, kai jie sveiki, saugūs ir gerai nusiteikę", – kalbėjo Errolas Muskas.

Įdomu tai, kad su nėštumu itin brandžiame amžiuje susijusi ir Elono mama Maye Musk. Kai 2011-aisiais žurnalo „The Newyork Magazine" viršelį papuošė ponia Maye Musk, jai buvo 63-eji. Tema, kuri buvo iliustruojama šios brandžios moters nuotrauka, skirta vėlyvai motinystei. Ne, iš tiesų nuotraukoje Maye Musk nesilaukė – „nėščia" ji buvo paversta kompiuterinės programos pagalba.

Maye Musk - ant „New York Magazine“ žurnalo viršelio

Maye Musk su sūnumi Elonu Musku

Skaitykite daugiau